בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מסביב לשכונה 
מגיש טלוויזיה בריטי: הרגתי את בן-זוגי החולה 

מגיש טלוויזיה בריטי: הרגתי את בן-זוגי החולה

 
מסביב לשכונה |
 
``חמש עם רפי רשף``

סערה בבריטניה בעקבות הודאתו המפתיעה של המגיש הוותיק ריי גוסלינג, אשר הצהיר בתוכנית טלוויזיה כי ביצע המתת חסד במאהבו הצעיר שחלה באיידס, ואף שיחזר את המעשה. המשטרה חוקרת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מגיש הטלוויזיה של רשת הבי.בי.סי הבריטית, ריי גוסלינג, התוודה לעיני המצלמות שביצע המתת חסד בבן זוגו. במהלך צילומים לתכנית, סיפר גוסלינג כי ביצע את המעשה משום שבן זוגו חלה באיידס באופן סופני ולרופאים לא היה פתרון למצבו.

גוסלינג סיפר כי "הוא היה עם כאבים נוראיים. אמרתי לרופא שישאיר אותנו יחד והוא הלך. לקחתי את הכרית וחנקתי אותו למוות. כשהרופא שב אמרתי לו שהוא איננו". משטרת בריטניה עצרה אותו לאחר הוידוי בחשד לרצח.

מייד אחרי הראיון, סיפר גוסלינג שהרופא שטיפל במאהב, היה שותף לסיפור הכיסוי. לדבריו, הרופא ידע על הסכם בין השניים בו החליטו שאם המאהב יגיע למצב סופני - גוסלינג יהרוג אותו. "הרופא אמר לי שהוא קופץ לקנות כמה דברים וזו היתה כמעט הזמנה".

גוסלינג מוכר לצופי בריטניה, בוודאי למבוגרים שבהם. עד תחילת שנות ה-90 היה שדר מוכר ובמאי מצליח של סרטים דוקומנטריים. יש הטוענים בבריטניה שהסיפור אינו נכון וגוסלינג סיפר את הדבר כדי לשוב לכותרות. "אנשים שמכירים אותו אומרים שהוא לא כל כך אמין", אומר פול רנן כתב ברשת סקיי הבריטית.

יהיה קשה לדעת את האמת, משום שגוסלינג מסרב לחשוף מתי קרה הדבר בדיוק, מי היה המאהב, וגם באיזה בית חולים זה קרה. לדבריו, חלק מההסכם לרשת בי.בי.סי היה שגוסלינג לא חושף יותר פרטים והוא מספר את הסיפור כתרומה להעלאת המודעות להמתות חסד בלבד.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by