בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרסום ושיווק 
איגוד יחסי ציבור והדוברות: ניגוד עניינים במעורבות זמיר דחב"ש בפרשת פסגות 
 
פרסום ושיווק |
 
דוד ורטהיים

לטענת האיגוד, מעורבותו הכפולה של יועץ התקשורת זמיר דחב"ש בתפקידו כיועץ לרשות ניירות ערך ומקביל כיועץ של אייפקס, שרכשה את השליטה בפסגות, מהווה ניגוד עניינים אתי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
איגוד יחסי הציבור והדוברות נכנס גם הוא לפרשת הרצת המניות בבית ההשקעות פסגות. במכתב חריף שהוציאה הבוקר ועדת האתיקה של האיגוד ליו"ר רשות ניירות ערך הפרופ' זהר גושן, דרשה ממנו הוועדה "להורות על בחינה מתמדת בדבר מעורבותו, הישירה והעקיפה של יועץ התקשורת לרשות ניירות ערך, איש יחסי הציבור זמיר דחב"ש, עד תום חקירת הרשות את נושא בית ההשקעות".

לטענת האיגוד, מעורבותו הכפולה של דחב"ש בתפקידו כיועץ לרשות ניירות ערך ומקביל כיועץ של אייפקס, שרכשה את השליטה בפסגות, מהווה ניגוד עניינים.

חברי הוועדה, הכוללת בין היתר את היח"צנים רני רהב ורענן רוגל, מכנים את ההתנהלותו של דחב"ש סביב פרשת פסגות כמי שמתנהל בתוך "ניגוד עניינים מקצועי ואתי. הרי לא יתכן שדובר הרשות החוקרת את נושא "פסגות" ישמש גם כיועץ לנחקרים על ידי הרשות".

דחב"ש עצמו סירב להגיב לתלונה.

ממשרד יחסי הציבור שלום תל-אביב נמסר כי "המשרד פעל על-פי ההסכם למניעת ניגוד עניינים עליו הוא חתום מול הרשות והטיפול באייפקס בהקשר של פסגות הועבר מיידית לטיפולו של משרד אחר. אין בכוונתנו להפסיק את עבודתו של שלום תל אביב עבור הרשות".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by