בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
שוב: עופר נמרודי יקצץ בשכרו 
 
 שומר על ערכי צה``ל. נמרודי    צילום: יח``צ    
תקשורת |
 
הדס גליקו

מעריב הוציא הבוקר הודעה רשמית לפיה בעל השליטה בעיתון עופר נמרודי האריך את הקיצוץ בשכרו לשנה נוספת: יוותר על 63,750 ש"ח לחודש, אך ימשיך להנות מהטבות על בסיס המשכורת החודשית המלאה בגובה של 85,000 ש"ח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
עפר נמרודי, המכהן כמנכ"ל "מעריב" וכן כיועץ ועוזר מיוחד ליו"ר דירקטוריון החברה, הודיע היום כי בכוונתו להאריך בפעם השלישית את הוויתור על 75% משכרו. תאריך היעד שנקבע לסיום הוויתור הנוכחי הוא סוף יוני 2010. הסכום עליו יוותר נמרודי מסתכם ב-63,750 שקל, בעוד שיתר זכויותיו על פי הסכם ההעסקה עמו, נשמרות ללא שינוי, על בסיס המשכורת החודשית המלאה המגיעה לנמרודי, בגובה של 85,000 שקל בחודש על פי הסכם העסקתו.

כזכור, בינואר 2008 ויתר נמרודי לראשונה על 75% משכרו כמנכ"ל "מעריב", לתקופה של שנה ובמרץ אשתקד האריך את הוויתור בפעם השניה, עד לסוף 2009. החלטת נמרודי התקבלה לדבריו "כחלק מרצונו לחסוך בעלויות החברה, וכן על מנת להמשיך ולתת דוגמא אישית לעובדי קבוצת מעריב, ובפרט בתקופת המשבר הכלכלי העולמי".

נמרודי משמש גם כמנכ"לה של קבוצת הכשרת הישוב שהיא בעלת השליטה ב"מעריב". בתשעת החודשים הראשונים של 2009 עם הציגה הקבוצה רווח נקי של כ-69 מיליון שקל לעומת הפסד של כ-17 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. ברבעון השלישי קטן ההפסד הרבעוני של קבוצת מעריב ב-52% ל-11.2 מיליון שקל, זאת לאחר שבתשעת החודשים הראשונים של השנה הצטמצם ההפסד ב-31% ועמד על שיעור של 49 מיליון שקל, לצד ירידה דומה בהפסדיה התפעולים של החברה.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by