בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
דה מרקר ישיק מוצר מתחרה לדסק של גלובס: TheMarker Cafe Pro 
 
תקשורת |
 
מעיין כהן, 140

דה מרקר מקדם מהלך מיתוגי שנועד לחזק את מיצובה של הרשת החברתית דה מרקר קפה כרשת עסקית, ולהבליט ולקדם את התוכן הכלכלי. בגלובס טוענים היום כי "מחמיא לנו שדה מרקר מתכנן להשיק מוצר בעל קווי דמיון רבים ל'דסק', ואפילו מציג אותו לכותבים באותו אופן שאנחנו עשינו זאת"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"בשבועות הקרובים יחנוך TheMarker את TheMarker Café Pro - זירת המומחים היוקרתית שלו, בה יקחו חלק מיטב אנשי הכלכלה והעסקים בארץ. מדי יום יתפרסמו בזירה החדשה תכנים מגוונים של מיטב אנשי שוק ההון, הנדל"ן הצרכנות השיווק והמדיה, לצד טורי הדעות של מיטב העיתונאים של TheMarker". כך נכתב במכתב ששלח דה מרקר לאחרונה לכמה מאות בכירים במשק הישראלי, המזמין אותם להצטרף למיזם תוכן חדש של העיתון.

במכתב, הנושא את הכותרת "150 אלף איש ביום רוצים לקרוא את מה שיש לך לכתוב", מוזמן הנמען "להשתתף במיזם היוקרתי ולכתוב את דעתך הבלתי מצונזרת על כל נושא ברומו של עולם העסקים הישראלי".

נציין, כי לא מדובר בפלטפורמה טכנולוגית חדשה, אלא במהלך מיתוגי שנועד לחזק את מיצובה של הרשת החברתית דה מרקר קפה כרשת עסקית, ולהבליט ולקדם את התוכן הכלכלי. הכותבים שישתתפו ב"פרו" יהיו נבחרת סגורה של כותבים, שייבחרו על ידי המערכת.

"דה מרקר קפה פרו" צפוי להתחרות במוצר דומה עליו הכריזה גלובס לפני מספר שבועות - גלובס דסק, ואשר דבר הקמתה פורסם לראשונה ב-nana10. המערכת, שפועלת כיום בבטא סגורה, הינה פלטפורמת תוכן גולשים סגורה, עם אלמנטים חברתיים (כגון עמודים אישיים, ממשק לפייסבוק). הכותבים בדסק, הנשענת על טכנולוגיה של וירטואל ווב, נבחרו על-ידי מערכת גלובס, ויקודמו מהאתר.

בגלובס טוענים היום, כי דה מרקר קפה פרו הוא חיקוי של דסק: "מחמיא לנו שדה מרקר מתכנן להשיק מוצר בעל קווי דמיון רבים לדסק, ואפילו מציג אותו לכותבים באותו אופן שאנחנו עשינו זאת", אמר גורם בעיתון ל-140.

גורם בדה מרקר מסר בתגובה, כי "העובדה שגלובס מעלים פלטפורמה חברתית שנתיים וחצי אחרי דה מרקר קפה ואז טוענים כי מחקים אותם היא מגוחכת. מעבר לכך, העובדה כי הפלטפורמה שלהם פונה רק לטייקונים מעידה על כך שהם לא מבינים את המדיום".

לבלוג 140 >>>
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by