בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
פוסט מורטם: "ישראל פוסט" יפסיק הפצתו בתחנות הרכבת 
 
 כבר לא ברכבות. ``ישראל פוסט```    צילום: ``ישראל פוסט`` 29.12.09    
תקשורת |
 
הדס גליקו

בעוד "ישראל היום" כובש את הכותרות, החינמון "ישראל פוסט" חולק היום בתחנות הרכבת בפעם האחרונה, זאת לאחר שמגעיו עם זכיינית הפרסום והמדיה של הרכבת עלו על שרטון. החינמון מבית אדלסון לעומת זאת, חתם לשנה נוספת של תנועה ברכבות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בעוד החינמון מבית אדלסון "ישראל היום" תופס את הכותרות ומגדיל את תפוצתו, חינמון אחר, קצת פחות נחשב, נשם היום את נשמתו האחרונה, לפחות בנקודות ההפצה להמונים.

ל-nana10 נודע כי עיתון "ישראל פוסט" הפסיק היום את החלוקה בתחנות הרכבת, זאת לאחר שתקופת הזיכיון שלו הסתיימה, והמגעים בין עיתונו של אלי עזור לבין ’הדריה’, זכיינית הפרסום והמדיה של הרכבת, עלו על שרטון.

"ישראל פוסט" חילקה את עותקיה ברכבת תקופה קצרה בלבד. כזכור, עד לפני שנה חולקו בנקודות החלוקה ברכבת גיליונות של ’24 דקות’ מבית "ידיעות אחרונות", שאף הם נסגרו בינתיים ולאחר סגירתו הועבר הזיכיון ל"ישראל פוסט", אך זה כאמור הסתיים ב-30 באוקטובר. על פי גורם בכיר בענף חילקה "ישראל פוסט" בחודשים האחרונים קרוב ל-50 אלף עותקים בתחנות הרכבת.

עוד נודע ל-nana10 כי זיכיון "ישראל היום" הסתיים אף הוא באותו מועד, אך בעיתון הודיעו על הארכת האופציה לשנה נוספת בעסקה המוערכת בכ-2 מיליון שקל, מה שהופך את החינמון מבית אדלסון למנצח הגדול מאחר ומהיום יהנה מהעדר תחרות חינמית (להוציא את "מעריב" ו"ידיעות אחרונות" אשר לאחרונה מפיצים בחלק מהתחנות את מרכולתם בחינם) בנקודות הפצה להמונים.

בדוברות רכבת ישראל אישרו את הדברים ומסרו כי "אמש הוסרו עיתוני 'ישראל פוסט' מתחנות הרכבת והיום לא חולק העיתון כלל. החוזה לחלוקת 'ישראל פוסט' בתחנות רכבת ישראל נגמר באוקטובר והוא הוארך בעוד חודש לטובת משא ומתן בין הדריה לעיתון שלא הבשיל לכדי הסכם".

ב'הדריה' - הנמצאת בבעלות משותפת של חברת ’הדיה’ (בבעלות עופר גל) לפרסום בנקודות מכירה וחברת שילוט החוצות ’אדרי מדיה גרופ’, ביקשו שלא להגיב לדברים.

טרם התקבלה תגובת "ישראל פוסט".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by