בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
הושג הסדר בין היוצרים לערוץ 10 - ישלם חובות הקולנוע בתשלומים 
 
 נחשב לאבן הנגף העיקרית בעניין הסדר ערוץ 10. מאבק היוצרים    צילום: אתר איגוד היוצרים    
תעשייה |
 
אופיר בר-זהר, Themarker

לפי ההסדר שהושג אמש ישלם ערוץ 10 ישלם את החוב בגובה 20 מיליון שקל בפריסה על פני השנים הבאות. 50% מהסכום יוכר כסוגה עילית תחת ז'אנר תוכניות מיוחדות - לא על חשבון דרמה ותעודה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הושג הסדר בין היוצרים לערוץ 10 בנושא חובות הקולנוע: לפי ההסדר שהושג אתמול בשעות הערב ערוץ 10 ישלם את החוב בגובה 20 מיליון שקל בפריסה על פני השנים הבאות. 50% מהסכום שישולם יוכר לו כהוצאה על תוכן סוגה עילית תחת ז'אנר תוכניות מיוחדות, כלומר לא על חשבון תוכניות דרמה ותעודה.

לפי פרטי ההסדר, ערוץ 10 יחזיר את 20 מיליון השקל מינואר הקרוב בפריסה ל-5 שנים. בשנה הראשונה יחזיר הערוץ 2 מיליון שקל, בשנה שלאחר מכן יחזיר 6 מיליון שקל נוספים, ובעת המעבר לרישיונות ב-2012 יעמיד הערוץ ערבויות על יתרת החוב כתנאי לקבלת רישיון. החזר החובות ייעשה במקביל לחובות הרגילים של ערוץ 10 לקולנוע אשר מסתכמים ב-4 מיליון שקל בשנה.

במידה והסדר זה יקבל את אישור כלל הגורמים הרלוונטיים ייתכן כי זוהי קרן אור בדרך הארוכה שעוברים הצדדים בשנה האחרונה. נושא הקולנוע נחשב לאבן הנגף העיקרית בעניין הסדר ערוץ 10 אשר טרם באה על פתרונו.

ח"כ נחמן שי אמר בעניין כי "אני מברך על פריצת הדרך וחושב שהיא פותחת אופציה של המשך שידורי ערוץ 10 בשנים הקרובות. נוודא שמשרדי הממשלה הנוגעים בדבר נותנים גם את ברכתם. היצירה הישראלית חייבת לבוא לידי ביטוי".

מח"כ שאמה וערוץ 10 טרם נמסרה תגובה.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by