בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
HOT מקצצת בהוצאות 
 
 לוגו החברה   
תעשייה |
 
אמיתי זיו, Themarker

ספקית שירותי הטלוויזיה והאינטרנט מתכננת לחסוך מאות מיליוני שקלים בהוצאות החברה, זאת על ידי צמצום הוצאות על התוכן, הפרסום והעבודה מול הספקים. התוכנית לא כוללת פגיעה בכח האדם של החברה. תוך כדי כך, ימשיכו שדרוגי התשתית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת HOT עתידה להוציא לפועל ב-2010 תוכנית התייעלות שאמורה לחסוך מאות מיליוני שקלים, אך לא תכלול פיטורים. ייתכן שמהלך ההתייעלות קשור למשקיע פטריק דרהי, שנהפך באחרונה לבעל המניות הגדול בחברה. אנשיו של דרהי ביקרו באחרונה בחברה ובדקו את מבנה העלויות שלה. הגורם הראשון והמרכזי בתוכנית ההתייעלות נוגע לחיסכון בהוצאות HOT על תוכן טלוויזיוני. כיום מוציאה HOT כ-700 מיליון שקלים בשנה על רכש והפקת תוכן - כ-80 אחוז מהוצאות החברה, כאשר כעת ישנה כוונה לצמצם את ההודעות בתחום הזה.
 
 
המרכיב השני בתוכנית הוא חיסכון ברכש הממירים של החברה. HOT משדרגת ממירים שהתיישנו אצל לקוחותיה. בשנת 2009 החליפה 400 אלף ממירים אצל לקוחות ובשנה הבאה יוחלף מספר זהה. מדובר בכמות עצומה של ציוד, ובחברה מאמינים שניתן לקבל הנחת כמות ברכש. תוכנית ההתייעלות תכלול גם צמצום בהוצאות על פרסומות וצמצום הוצאות מול ספקים של החברה.

HOT אינה מתכננת פיטורים בחברה. שני שלישים מעובדי החברה הם אנשי שירות ומכירות ואין כוונה לצמצם בתחום זה.
 

במקביל: משדרגים את התשתית

במקביל, תמשיך HOT להשקיע בפרישת הרשת המשודרגת שלה, המכונה UFI, עשרות מיליוני שקלים. הרשת תאפשר לחברה לספק אינטרנט אולטרה-מהיר במהירות של עד 100 מגה בייט בשניה ללקוחות.

HOT מתכוונת גם להשיק פעילות חדשה נוספת כספקית אינטרנט. החברה מפעילה לחץ על משרד התקשורת לסיים ניסוח רישיון כזה, דבר שאמור להסתיים בימים הקרובים.

מ-HOT נמסר בתגובה: "אנו נמצאים במגמת התייעלות מתמשכת הכוללת הורדת עלויות ציוד קצה ותוכן, ומגמה זו צפויה להימשך גם ב-2010. עם זאת, בכוונת החברה להמשיך ולהשקיע בתחום השירות והשיווק".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by