בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
למראית הדז'ה וו  
 
  צילום: צילומסך קשת    
תעשייה |
 
דוד ורטהיים

רוצים שינוי? על פי נתוני הצפייה באח הגדול, שעולים אפילו על אלו של העונה הראשונה והשניה שלו, מתברר שהתשובה היא חד משמעית מתמיד - לא. כל זה עוד בלי הרייטינג של ערוץ 20. רייטינג שבועי בסימן התפרצות מחודשת של האובססיה הלאומית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אם מישהו בקהל הצופים (או בהנהלת הזכייניות), חשבו שזהו, נשברו כל השיאים, באה העונה השניה (או למעשה, אם מכלילים את עונת ה-VIP, השלישית) והוכיחה שהשמיים הם הגבול.

במילים אחרות, גם השבוע קשת הובילה את טבלת הצפייה השבועית, אך הצליחה לשבור אפילו את השיא של עצמה בכך שכל ארבעת הפרקים הראשונים ששודרו עד כה קבלו מעל 30% צפייה. זאת ועוד, אם מוסיפים לכך את הנתונים שפרסם השבוע Themarker, אודות אחוזי הצפייה המרשימים של ערוץ 20, מגלים שמספר הצופים האמיתי בעלילות חודדה, גואל ושאר הדיירים - גדול אף יותר.

כך או כך, קשת, אשר הגדירה פעם נוספת שליטה ללא עוררין מהי, הכניסה לטבלה השבוע ארבע נציגויות, שלוש מתוכן - בראשה: מלבד האח, "עובדה" חזרה להתברג בטבלה השבועית במקום השלישי, ושידור חוזר של "רמזור", שהניב לזכיינית 16.4% ומקום תשיעי בה.

ומה קורה בגזרת רשת? גם אצלה העוגנים הקבועים השתלטו על הפריים טיים וייצרו נתונים דומים לשבוע שלפניו: משפחה חורגת עם 20%, צחוק מעבודה עם 18% ו"רוקדים עם כוכבים" שהמשיכה את מגמת הירידה ל- 17.3%.

גם בערוץ 10 ממשיכים להסתפק בנציגות אחת בלבד בטבלה, העונה כצפוי לשם - "הישרדות", שזוכה ל-20.4% וממשיכה לגלות סימני עליה לקראת גמר העונה השלישית.
 

העשירייה הפותחת

1) האח הגדול - קשת 33.1%
2) האח הגדול הדחה - קשת 30%
3) חדשות 2 - 21%
4) עובדה - קשת 20.9%
5) משפחה חורגת - רשת 20%
6) צחוק מעבודה - רשת 18%
7) רוקדים עם כוכבים - רשת 17.3%
8) חדשות 2 - שבת 16.6%
9) רמזור ש.ח - קשת 16.4
10) הישרדות - ערוץ 10 16.2%
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by