בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
ערוץ 10 לרשות השניה: פרסמו מידית את דו"ח הרשות ל-2008 
 
תעשייה |
 
דוד ורטהיים

במכתב שנשלח הבוקר בשם הערוץ ליו"ר הרשות נטען כי "עיכוב פרסומו של הדו"ח פוגע בישראל 10". על פי הדו"ח, ישראל 10 עמדה בכל מחויבויותיה בתחום הסוגה העילית ואף השלימה בשנה החולפת מחויבויות עבר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ערוץ 10 דורש את פרסומו המידי של דו"ח הרשות השנייה לשנת 2008. במכתב שנשלח הבוקר ליו"ר מועצת הרשות השנייה נורית דאבוש וליו"ר הרשות מנשה סמירה, כתב עו"ד יורם בונן המייצג את הערוץ כי "עיכוב פרסומו של הדו"ח פוגע בישראל 10".

התעקשות הערוץ על פרסום הדו"ח בעיתוי הנוכחי נובעת ככל הנראה גם מהעובדה שמחר אמור לעלות החוק להארכת זיכיון הערוץ להצבעה בוועדת הכלכלה, זאת לאחר שאתמול עבר בקריאה ראשונה במליאת הכנסת. על פי הערוץ, הדו"ח עומד להצביע על עמידה של ערוץ 10 בכל מחויבויותיו, זאת לעומת קשת ורשת, הנושאות, כך על פי הערוץ, הפרות מפליגות.

בסעיף השני במכתב משטח עו"ד בונן את הנימוק המרכזי לדרישת הפרסום המידית. לדבריו "הדיונים המתקיימים במימים אלו בנוגע לעתידו של ערוץ 10 מתמקדים בחוסר בתוכניות מהסוגה העילית, אך למעשה התמונה בכללותה אינה פרוסה בפני ועדת הכלכלה. מן ההגינות להניח בפני ועדת הכלכלה את התשתית העובדתית המלאה, לרבות העובדה שהחל משנת 2008, ישראל 10 עומדת בכל מחויבויותיה בתחום הסוגה העילית ואף משלימה מחויבויות עבר".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by