בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
פיטורי א-שאפעי: חדשות 2 בקשו ארכה, וקיבלו 
 
 רוצה הביתה. א-שאפעי    צילום: ערוץ 2    
תעשייה |
 
דוד ורטהיים

התפתחויות בפרשת פיטוריו של כתב ערוץ 2 סאלימן א-שאפעי: בית המשפט העניק לחברת החדשות ארכה במסגרתה "תמנע מלעשות כל מעשה שיש בו כדי למנוע או לשבש את חזרתו לעבודה באותו תפקיד"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התפתחויות משפטיות בעקבות צו המניעה שהגיש אתמול כתב ערוץ 2 סאלימן א-שאפעי כנגד חברת החדשות של ערוץ 2 בדרישה לבטל את פיטוריו ולהחזירו לעבודה.

ל-nana10 נודע כי הבוקר דחה בית המשפט את הדיון בעניין בשל בקשת ערוץ 2 ארכה להתגוננות ולהערכות מול כתב התביעה. על פי ההחלטה החדשה, הדיון נדחה בהסכמת הצדדים ל-17 לחודש, זאת כאשר פיטורי א-שאפעי אמורים להכנס לתוקף ב-27 בנובמבר.

על פי ההסכמה הזמנית, חברת החדשות התחייבה שלא לאייש את משרתו של א-שאפעי, זאת עד לדיון בבית המשפט.

עורך דינו של א-שאפעי אלון דיסקין, אישר היום ל-nana10 כי הוא הדחייה נעשתה לפי בקשה של חברת החדשות והוסיף כי בשל לוחות הזמנים היא עדיין עולה בקנה אחד עם תביעתם להשיב את א-שאפעי מיידית לעבודה. "אני סבור שהבקשה שלנו היא רצינית ביותר ובעלת טענות חזקות ביותר", הוסיף, "העסק הזה (חברת החדשות) לא יכול להתנהל על פי גחמות של מנהל זה או אחר ולפגוע בצורה כה אנושה בפרנסתו של אדם".

לשאלה האם יוכל א-שאפעי כלל לחזור ולעבוד בחברת החדשות בצל מערכת יחסים כה עכורה, השיב דיסקין כי "אין כאן שום דבר אישי. הסכסוך עם חברת החדשות הוא תוצר של הפעלת כוח בלתי מידתי מצידם כלפי א-שאפעי, וכפי שהוא עצמו אמר, זה עצוב יותר כי היא ביתו השני".

כזכור, אתמול נודע כי א-שאפעי, הגיש לבית הדין לעבודה בקשה דחופה להשיבו לעבודה ולמנוע את פיטוריו בשל מה שהגדיר בכתב התביעה כ"פועל יוצא של התנכלות אישית לכתב מוערך".

סולימן א-שאפעי תובע את חדשות 2: "אפליה והתנהלות חסרת תום לב" >>>
סולימן א-שאפעי פוטר ומגיב: "מדובר באחת ההחלטות האומללות" >>>
ערבב את הטיח, סלימאן. דעה >>>
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by