בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
מועצת הרשות השנייה תפרסם מכרז חדש לערוץ 10 ביום שני  
 
 ``אין מנוס`` או (שוב) פיתרון של הרגע האחרון? סמירה וורשבסקי    צילום: יח``צ    
תעשייה |
 
אופיר בר זוהר, Themarker

זאת בעקבות הוראת המשנה ליועץ המשפטי לממשלה אבי ליכט, שקבע כי "בעיתוי הנוכחי אין בקיומן של יוזמות חקיקה כדי לגבור על חובתה של המועצה להפעיל את סמכויותיה". מנכ"ל הערוץ יוסי ורשבסקי בתגובה: "אנו נמצאים עכשיו בעיצומו של דיון אסטרטגי ומשוכנעים שבסופו של דבר העבודה הזאת לא תהיה לריק"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, אבי ליכט, הודף את הניסיונות להביא להשגת ארכה בעניין ההחלטה על עתיד ערוץ 10 ומורה למועצת הרשות השנייה לקבל החלטה בנושא היציאה למכרז. זאת לאחר שבתחילת השבוע קבעה המועצה כי "אין מנוס מיציאה למכרז" אך ביקשה כי נושא עיתוי היציאה למכרז ייבחן על ידי ליכט, זאת מאחר שקיימות יוזמות חקיקה בעניין - פרטיות ושל משרד האוצר - אשר במידה שייצאו לפועל, יקבעו כי יש להאריך את זיכיון הערוץ.

ליכט כותב היום ליועץ המשפטי של הרשות השנייה, דורון אבני, כי "עמדתנו היא כי בעיתוי הנוכחי, דהיינו כ-11 חודשים לאחר המועד האחרון לקבלת החלטה לפי התקנות וכ-3 חודשים לפני מועד תום הזיכיון, אין בקיומן של יוזמות חקיקה המצויות בשלבים ראשוניים כדי לגבור על חובתה של המועצה להפעיל את סמכויותיה כמתחייב על פי הדין".

ממועצת הרשות השנייה נמסר בתגובה כי "בהמשך להתחייבות יו"ר מועצת הרשות השנייה למלא אחרי הוראות היועץ המשפטי לממשלה בנוגע למכרז ערוץ 10 ובהמשך למכתבו של עו"ד אבי ליכט מהיום, תפרסם הרשות השנייה מכרז לערוץ 10 ביום ב', 26 באוקטובר".

מנכ"ל הערוץ יוסי ורשבסקי אמר כי "אנחנו נמצאים עכשיו בעיצומו של דיון אסטרטגי של בכירי הערוץ וחברת החדשות, יומיים של דיונים אינטנסיביים על איך לעמוד בהסדר הקשה שאנחנו עומדים לחתום עליו ולהחזיר כל המחויבויות ולהוות אלטרנטיבה לערוץ 2. אנחנו משוכנעים שבסופו של דבר העבודה הזאת לא תהיה לריק".

היועץ המשפטי של הרשות השנייה, דורון אבני, כבר קבע בעמדתו כי אי יציאה למכרז חדש היא פגיעה בשלטון החוק. גם מנכ"ל הרשות סמירה קבע בעמדתו כי יש לצאת למכרז חדש. המועצה קיבלה השבוע החלטה על יציאה למכרז אך העבירה ליועץ המשפטי לממשלה את ההחלטה על עיתויו, זאת בשל יוזמות החקיקה שעל הפרק.

נלחמים על הבית: הסיקור המלא >>>
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by