בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
כחלון: האוצר יגיש תיקון שיאפשר את המשך הארכת זיכיון ערוץ 10  
 
 ``נאפשר גמישות למועצה לקבל את ההחלטה``. כחלון    צילום: אתר הליכוד    
תקשורת |
 
צבי זרחיה, Themarker

משרד האוצר יגיש תיקון לחוק שיאפשר את המשך הארכת הזיכיון של ערוץ 10, אי עריכת מכרז להפעלתו ויישום ההסכמים שהושגו במו"מ. כחלון: "כל ההסדרים הקיימים בערוץ 10 יישמרו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
משרד האוצר יגיש תיקון לחוק שיאפשר את המשך הארכת הזיכיון של ערוץ 10, אי עריכת מכרז להפעלתו של ערוץ 10, ויישום ההסכמים שהושגו במו"מ עם ערוץ 10. כך הודיע בצהריים שר התקשורת משה כחלון לוועדת הכלכלה: "שר האוצר יובל שטייניץ ואנוכי נפנה אל ועדת השרים לענייני חקיקה כדי לקדם את החקיקה בעניין".

כחלון הוסיף כי "כל ההסדרים הקיימים בערוץ 10 יישמרו. איני יודע אם החקיקה הממשלתית תקודם לפני חקיקתה של הצעת החוק הפרטית שהגישו חברי הכנסת כרמל שאמה (ליכוד) ונחמן שי (קדימה).

כחלון אמר כי החלטתה של מועצת הרשות השנייה לוותה בנימוקים, וחוות הדעת המקצועית שלא צריך לצאת למכרז, אבל המגבלות החוקיות מחייבות זאת. ההחלטה הועברה ליועץ המשפטי לממשלה לקבלת אישור סופי.

כחלון הוסיף כי "במשך תקופה ארוכה נעשו הסדרים על מנת להגיע להסדר מנהלי עם ערוץ 10. הדבר לא הסתייע וזה לא אומר שמאות שעות העבודה הלכו לריק. הושגו הישגים גדולים, היו צמצומי פערים מכל הצדדים. מועצת הרשות השנייה, ערוץ 10, משרדי האוצר והתקשורת התקרבו וההישגים הללו לא ירדו לטמיון. הכוונה היא שהאוצר יגיש תיקון מגשר ויאפשר גמישות למועצה לקבל את ההחלטה".

קודם לכן הודיע יו"ר הוועדה, ח"כ אופיר אקוניס, (ליכוד) כי הוועדה לא תדון בישיבתה היום במצבו של ערוץ 10 אלא בהצעת החוק למעבר משיטת הזכיונות לשיטת הרשיונות בטלוויזיה המסחרית.

בהתייחסו לרפורמה בשידורים המסחריים אמר כחלון כי "משרד התקשורת מחוייב לקדם את הרפורמה. שוק השידורים במדינת ישראל חייב לעבור רפורמה. בדרך יש עוד חברות שיבקשו הקלות ושינויים. אם אנו רוצים להבריא את השוק ולתת מענה לענף השידורים חייבים להיות צמודים לרפורמה כפי שהיא. משרד התקשורת פועל לקדם כל סעיף וסעיף ברפורמה".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by