בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
בחור כארז? ארגוני נשים דורשים לבטל את "לילה בכיף"  
 
 ``ה`ביכפיות` היא פינה סאטירית המלגלגת על השימוש הציני שנעשה במיניות נשית וגברית כאחד``. דודו בביפ    צילום: אביב חופי    
תעשייה |
 
עדי דברת-מזריץ, Themarker

יותר מעשרים ארגוני נשים פנו אל יו"ר מועצת הכבלים והלוויין בבקשה להסיר באופן מיידי את התוכנית "הפורנוגרפית והמציגה נשים באופן לגלגני ומשפיל". ערוץ ביפ בתגובה: "כותבי המכתב נובחים על העץ הלא נכון"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארגוני הנשים לא לוקחים בכיף את התוכנית 'לילה בכיף' המשודרת מדי יום בערוץ ביפ, ואת ה'ביכפיות' - הכינוי לו זכו שלוש נשים העוטות על גופן בגדי ים מינימליסטים בפינה קבועה בתוכנית. במכתב ששלחו יותר מעשרים ארגוני נשים אל ניצן חן, יו"ר מועצת הכבלים והלוויין, הם מבקשים להסיר באופן מיידי את התוכנית. לדבריהם, מדובר בתוכנית פורנוגרפית המציגה נשים באופן לגלגני ומשפיל.

במכתב, עליו חתומים בין היתר איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית, ויצו, שדולת הנשים בישראל, ורשת האופנה קום איל פו, נכתב: "התכנים המילוליים בוטים וכוללים התייחסות מבזה מצד המגישים לגוף האדם. תכנים מסוג זה אינם מותירים כל ספק ביחס למסרים הפורנוגרפים, הסקסיסטים והלסבו-פובים, אשר משרתים ומעודדים השפלה, ואלימות מינית כלפי נשים. ההתייחסות לנשים בתוכנית היא כאל מושא ביזוי, השפלה וצחוק. עושים שימוש בנשים לצורך שעשוע בלבד".

מערוץ ביפ נמסר בתגובה: "צר לנו שבדרך אל מטרתן, איבדו ארגוני הנשים שני דברים חשובים - את הקונטקסט, ואת ההומור. אנו דוחים מכל וכל את ההאשמות שמדובר בפורנוגרפיה, ובטוחים כי כותבי המכתב נובחים על העץ הלא נכון. הפינה שבה משתתפות ה'ביכפיות' היא פינה סאטירית המלגלגת על השימוש הציני שנעשה במיניות נשית וגברית כאחד. אנו מציעים לכותבי המכתב לקחת את הדברים יותר בכיף".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by