בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
סוף דבר? מועצת הרשות השניה החליטה על הקפאת פרסום המכרז לערוץ 10 
 
תעשייה |
 
דוד ורטהיים

לאחר אין ספור ישיבות ודחיות, מועצת הרשות השניה החליטה להוריד את אפשרות המכרז לערוץ מהשולחן: "מסתמן בסיס להסדר". המשמעות: זיכיון הערוץ יוארך עד 2012

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האם מסתמן פיתרון סופי בסוגית ערוץ 10? בישיבת מועצת הרשות השנייה הוחלט היום להקפיא את המכרז על הערוץ. בכך למעשה סימנה הרשות את קבלת המתווה שנרקם בין משרד האוצר לבעלי המניות בערוץ בדבר מתן ערבויות ופריסת חובותיו. המשמעות בפועל שהל ההחלטה היא למעשה הארכת הזיכיון של קבוצת ישראל 10, המפעילה את הערוץ, עד ינואר 2012.

ההקפאה הגיעה לאחר שהרשות השניה קבלה את פיתרון האוצר למחלוקת האחרונה שנותרה בדרך להסדר והיא תשלום הערוץ להפקות קולנוע. על פי ההערכות, הפתרון שמסתמן הוא קרן מיוחדת שיקים האוצר, שתעביר כ-60 מיליון שקל לקולנוע והטלוויזיה, זאת בשיתוף כספי הזכייניות. הקרן, כך על פי ההערכות, תוקם כבר בתחילת 2010, בהסתמך על כניסתה לתוקף עוד קודם לכן של הרפורמה בשוק השידורים.

מהרשות השניה נמסר היום כי "מסתמן בסיס להסדר אשר יאפשר את הארכת הזיכיון של ישראל 10. הדבר מותנה באישור סופי של משרדי הממשלה והגשת הצעת הסדר מתוקנת וסופית. לאור זאת, החליטה המועצה להקפיא את פרסום המכרז עד לישיבתה הבאה בה יגיש המנכ"ל את המלצתו הסופית ויצרף את המסמכים הרלוונטיים החתומים והמאושרים".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by