בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
פיתרון יצירתי: ערבויות בדמות כספי פרסום עתידיים 
 
 אם זה יקרה, ייתכן כי המשבר בערוץ ייפתר כבר ביממה הקרובה. הפגנת עובדי הערוץ בתחילת השבוע   
תעשייה |
 
אופיר בר-זוהר, Themarker

האם מסתמן מתווה חדש לסיום המשבר בערוץ 10? בישיבת הערוץ עם אנשי הרשות השנייה שנערכה אתמול אחר הצהריים עלתה אפשרות כי הערבויות שיציג הערוץ, בסך 30 מיליון שקל, יילקחו מכספי פרסום עתידיים אשר אמורים להגיע לערוץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נבחן מתווה חדש למתן ערבויות על ידי ערוץ 10. בישיבת הערוץ עם אנשי הרשות השנייה שנערכה אתמול אחר הצהריים עלה הרעיון כי ערבויות שהערוץ צריך להעמיד בגין חובות התוכן, בסך כ-30 מיליון שקל, יילקחו מכספי פרסום עתידיים אשר אמורים להגיע לערוץ.

לפי המתווה שנבדק, שפרטיו הגיעו ל-TheMarker, הערוץ ייפה את כוחה של הרשות במנגנון שיוסכם בין שני הצדדים, כך שבמקרה הצורך תוכל הרשות לקבל ממשרדי הפרסום את הסכומים המגיעים לערוץ 10. המתווה עדיין לא קיבל את אישור הגורמים המקצועיים והמשפטיים ברשות.

בכיר המקורב למשא ומתן בין הערוץ לרשות אמר כי אם מתווה זה יוכל להיות אופרטיווי ויקבל את אישור הגורמים הרלוונטיים. לדבריו, אם זה יקרה, ייתכן כי המשבר בערוץ ייפתר כבר ביממה הקרובה.

מקורב אחר הביע ספקנות בנוגע לרעיון ואמר כי הסיכויים לממשו קטנים. לדבריו, מדובר בבטוחה טובה פחות מאשר כסף מזומן או ערבות בנקאית, כך למשל, משרדי הפרסום עשויים שלא להעביר את הכסף בשל חובות הערוץ כלפיהם.

הזמן של ערוץ 10 הולך ואוזל. המתווה שהגיעו אליו בערוץ עם האוצר לפיו הערוץ ישלם כ-5-6 מיליון שקל כעת וכ-5-6 מיליון שקל עד סוף 2009, ויקבל פריסת חובות של 50 מיליון שקל - עדיין לא אושר. מועצת הרשות השנייה הודיעה שלשום כי תפרסם בעיתונים ביום שישי הקרוב את מודעת המכרז לערוץ אם עד אז לא יימצא הסדר.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by