בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
הרשות השנייה: סופית - המכרז לערוץ 10 יפורסם בשישי הקרוב  
 
 ``תמשיך ותשקיע כל מאמץ על מנת להגיע להסדר עם ערוץ 10``. דאבוש    צילום: אילוסטרציה יח``צ    
תעשייה |
 
דוד ורטהיים

יו"ר הרשות, נורית דאבוש: "הרשות תמשיך ותשקיע כל מאמץ על מנת להגיע להסדר עם ערוץ 10" • מוקדם יותר הסתיימה פגישת נציגי הערוץ והאוצר ללא תוצאות, זאת לאחר שאמש נודע כי הצדדים נמצאים על סף הסכמה לפריסת חובות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מועצת הרשות השנייה בישיבתה היום החליטה היום סופית לפרסם מכרז חדש למציאת מפעיל לערוץ 10 כבר ביום שישי הקרוב. המועצה קיבלה את ההחלטה לאחר שהתכנסה היום לדון בנושא.

גורם ברשות השנייה אמר היום ל-nana10 כי "אנו יוצאים למכרז. הספרים מוכנים ומדפסים, התקנות גובשו, ומה שנשאר הוא להוציא אותו לאוויר העולם וזה מה שיקרה בסוף השבוע".

עם זאת, בהודעה רשמית שהוציאה מועצת הרשות היא טענה כי "בכוונת יו"ר הרשות נורית דאבוש להמשיך לפעול מול נציגי ישראל 10 ומשרד האוצר על מנת להגיע להסדר שיאפשר את המשך פעולתו של ערוץ 10".

בהקשר זה אמרה דאבוש כי "הרשות תמשיך ותשקיע כל מאמץ על מנת להגיע להסדר עם ערוץ 10, ואנו מקווים שאכן ההסדר הזה יביא לסיום המשבר ולהמשך פעולתו של ערוץ".
 
במקביל סיימה המועצה לגבש את עקרונות המכרז לערוץ 10, שיפורסם ביום שישי הקרוב במידה ולא יתגבש הסדר. במסגרת זו החליטה המועצה על הקריטריונים לבחירת הזוכה: 10% "ביד"; 30% המבנה הארגוני והניסיון של המציע; 60% השקעה בהפקות מקור (במסגרת קריטריון זה ובהתחשב להצעת היוצרים) .

מוקדם יותר נפגשו נציגי אגף התקציבים במשרד האוצר, הרשות השנייה וערוץ 10 על מנת לדון בפתרון המשבר. הפגישה הסתיימה ללא תוצאות. זאת לאחר שאתמול בערב נרשמה התקדמות מסויימת בעמדתם של בעלי השליטה בערוץ.

סיקור מלא: נלחמים על הבית >>>
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by