בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
"קח אחריות לפני שיהיה מאוחר" 
 
 ``צא מעמדת הנייטרליות``. עובדי ערוץ 10 מפגינים    צילום: סם לביא    
תעשייה |
 
ענת זהר

עובדי ערוץ 10 פנו אל ראש הממשלה בנימין נתניהו במכתב רשמי עם דרישה להתערבות מיידית: "אנחנו פונים אליך כמוצא אחרון. שרי התקשורת והאוצר לא סופרים אותנו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"אנחנו 500 עובדי ערוץ 10 וחדשות 10 פונים אליך אדוני ראש הממשלה, לאחר ניסיונות כושלים שנחלנו במלחמה להציל את הבית שלנו. אנחנו פונים אליך כמוצא אחרון, ובלית ברירה, לאחר ששרי התקשורת והאוצר לא לוקחים אחריות ולא 'סופרים' אותנו". כך נפתח המכתב הרשמי אותו שלחו היום (רביעי) נציגי העובדים של ערוץ 10 אל ראש הממשלה, בנימין נתניהו. במכתב מביעים העובדים את מורת רוחם מהתנהלות הממשלה בכל הנוגע לסכנת סגירת הערוץ הרובצת מעל לראשיהם, ומפנים אצבע מאשימה כלפי השרים משה כחלון ויובל שטייניץ.

כך ממשיך הנוסח: "שר התקשורת נסע לחופשה משפחתית בחו"ל, שר האוצר לא מוכן להקשיב לנו וכעת נותרת רק אתה, ראש הממשלה, הממונה על שני השרים הללו, יכול וחייב להביא לפתרון מיידי. כעת אנחנו מבקשים ממך – לקחת אחריות, אחרת בעוד שבוע יזרקו מאות אנשים לרחוב, ממש סתם, מתוך רשלנות ובריחה מאחריות.
 

"אסור שישלחו אלפי אנשים למעגל האבטלה"

"רגע לפני שמכבים את המסך ושולחים אותנו לחתום בלשכת האבטלה ולהיגרר לתהום של חיפוש עבודה, אובדן הכנסה איבוד הביטחון והעצמאות שלנו ושל מאות ילדנו, ערוץ 10 הינו מקור פרנסתנו, לחם ילדינו הגג מעל ראשינו. קח אחריות רגע לפני שיהיה מאוחר מדי.

"אסור שישלחו אלפי אנשים שמתפרנסים מהערוץ למעגל האבטלה, כאשר הערוץ – על כל 'חובותיו' לכאורה – ממשיך דווקא להכניס כסף למדינה. מי כמוך מבין בדיוק את המאזן הכלכלי הזה. אנחנו מבקשים ממך להתערב באופן מיידי ואין לנו ספק בכך שיש בך את היכולת, האפשרות, והראייה הרחבה של המצב על מנת להבין את דחיפות העניין. פרסום מכרז על הבית שלנו על ידי מועצת הרשות השנייה ביום שני הקרוב משמעותו נזק בלתי הפיך. מהלך זה יקרה במידה והאוצר לא ילך לקראתנו ויתעקש לא להביא לפתרון הבעיה.

"הבעיה של ערוץ 10 היא לא רק שלנו היא בעיה לאומית אתה חייב להתערב! אדוני ראש הממשלה אנו קוראים לך לצאת מעמדת הנייטרליות שלך ולנקוט עמדה, כראוי לראש ממשלה. אל תהיה ראש הממשלה שיחתום על סגירת ערוץ 10 וחדשות 10".

>>> לסיקור המלא - נלחמים על הבית
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by