בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
מיקי רוזנטל: "עידן עופר מודה שהאמור בטענותיי אמת"  

מיקי רוזנטל: "עידן עופר מודה שהאמור בטענותיי אמת"

 
תעשייה |
 
הילה רז, Themarker

בתחילת השבוע הסכים עידן עופר לבקשתו של מיקי רוזנטל למחוק את תביעת הדיבה שהגיש נגדו לפני כשנה וחצי. כעת הגיש רוזנטל בקשה לשכר טרחה והוצאות של 195 אלף שקל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בתחילת השבוע הסכים עידן עופר לבקשתו של מיקי רוזנטל למחוק את תביעת הדיבה שהגיש עופר נגד רוזנטל לפני כשנה וחצי בבית משפט השלום. כעת הגיש רוזנטל בקשה לבית המשפט לקבוע כי שכר הטרחה והוצאות שייפסקו לזכותו לא ייפחתו מסכום של 195 אלף שקל.

בתחילת השבוע הגישו עידן עופר והחברה לישראל תביעה חדשה בסך 3.5 מיליון נגד מיקי רוזנטל וחברת ההפקות שבשליטתו. בתביעה החדשה שהוגשה לבית המשפט המחוזי בתל אביב העלה עופר טיעונים משפטיים שונים המתמקדים ברובם בפרשנות שהעניק רוזנטל בסרטו "שיטת השקשוקה" לפסק הדין של בג"ץ. עופר טוען כי דבריו של רוזנטל בסרט אינם תואמים את פסק הדין של בג"צ ומכפישים את משפחת עופר והחברה לישראל.

רוזנטל, המיוצג על ידי עו"ד שלומי הדר ממשרד רונאל פישר, נרי ושות', טוען כי יש לפסוק הוצאות ריאליות וראויות "בגין ניהולה של תביעת סרק שלא היה כל מקום להגישה". רוזנטל מציין כי התביעה שנמחקה ללא הכרעת בית משפט הטילה ספק באמינותו, ביושרו ובמקצועיותו כעיתונאי.
 
"עיתונאי שרק ביקש להביע את דעותיו". רוזנטל לביה"מש
 "עיתונאי שרק ביקש להביע את דעותיו". רוזנטל לביה"מש 
 צילום: יח"צ 
 
"עידן עופר הרים ידיו ומודה כיום שהאמור בתביעת הדיבה שהגיש, הוא ככל הנראה אמת. אחרת, מדוע ויתר על המשך ניהול ההליך? מדוע הוא מתחמק מלהמציא תצהירים עם תשובות לשאלות שקיבל?", תוהה רוזנטל בתגובה שהגיש כעת.

רוזנטל מבקש מבית המשפט להוקיע את התעמרותו של עופר ב"עיתונאי שרק ביקש להביע את דעותיו". לגרסת רוזנטל, עופר ביקש למחוק את תביעתו מאחר שסירב להשיב על שאלות שהפנה אליו במסגרת הליך גילוי המסמכים והשאלונים. רוזנטל תבע מעופר לפרט, בין היתר, את פרטי שמות כל בני משפחתו, פרטי החברות שבבעלות כל אחד מהם, מהי הפגיעה הנטענות בכל אחד מהם ועוד. "הצורך לחשוף את האמת ולגלות מסמכים הם הסיבה האמיתית לכך שעופר, שהבין כי נתפס בקלקלתו והגיש תביעת סרק-מוכן כעת למחוק את תביעתו" נכתב.

רוזנטל מעריך כי ההוצאות המשפטיות שהושתו עליו במשך תקופת ניהול ההליך עומדות על כ-45 אלף שקל ומבקש להוסיף לכך 15% מגובה התביעה המקורית שהגיש עופר. הסכום יחדיו עומד על 195 אלף שקל. בסוף התגובה מציין רוזנטל כי הוא שומר על זכותו לתבוע מעופר את מלוא נזקיו בשל הגשת תביעת הסרק.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by