בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
השקשוקה מגיעה לבהמ"ש: עידן עופר תובע את רוזנטל  

השקשוקה מגיעה לבהמ"ש: עידן עופר תובע את רוזנטל

 
תקשורת |
 
דוד ורטהיים

הסאגה סביב סרטו המדובר של מיקי רוזנטל "שיטת השקשוקה" עולה מדרגה: תביעת על סך 3.5 מיליון ש"ח בגין לשון הרע הוגשה נגדו בבית המשפט המחוזי בת"א מטעם עידן עופר ו"החברה לישראל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
המריבה בין עידן עופר למיקי רוזנטל סביב הסרט "שיטת השקשוקה" מרימה שוב את ראשה. היום הודיעה "החברה לישראל" ועידן עופר על הגשת תביעה נגד יוצר הסרט מיקי רוזנטל בגין מה שהם מכנים "הפגיעה בשמם הטוב, הן של החברה לישראל והן של עידן עופר. זאת בעקבות הקרנות רבות מספור של סרטו של רוזנטל במשך השנה האחרונה".

התביעה, אשר הוגש על סעיף לשון הרע בבית המשפט המחוזי בת"א, נגד רוזנטל ושותפיו להפקת הסרט, תעמוד על 3.5 מליון ₪, ותתמקד בפרשות בז"ן, התופסות את המקום המרכזי בסרט.

על פי כתב התביעה "'החברה לישראל' הינה חברה ציבורית שאחראית, באמצעות החברות הבנות שלה, להעסקת עשרות אלפי עובדים בישראל, ולתרומה מרכזית לכלכלת המדינה. הקלות הבלתי נסבלת של ההכפשה והפגיעה בשמה הטוב של החברה, מחייבת אותה להזים את דברי הבלע נגדה באמצעות תביעה בבית המשפט. זוהי חובתה הציבורית".

על פי עידן עופר, בידיהם מסמכים ופרוטוקולים המוכיחים חד משמעית, כי "הטענות הללו מופרכות מעיקרן ומייצרות מניפולציה תקשורתית מגמתית".
 

"עלילות המגיעות לרמה של רדיפה אובססיבית"

"החליט להילחם על חשיפת האמת". עידן עופר ומיקי רוזנטל
 "החליט להילחם על חשיפת האמת". עידן עופר ומיקי רוזנטל 
 צילום: יח"צ 
 
כזכור, בשבועות האחרונים הושלם סרט התגובה שהכינה קבוצת החברה לישראל, ומשפחת עופר, זאת כדי לתקן לדבריהם, את הפגיעה הקשה שפגע בהן רוזנטל בסרטו. עוד מנמק את טיעונו עידן עופר: "בפרסום כלי תקשורת מוביל בישראל כתבת תחקיר החושפת בעיות אמינות קשות במידע המובא בסרטו של רוזנטל. יצוין שרוזנטל בחר שלא לענות עניינית על שאלותיו הקשות של עורך התחקיר".

על פי משפחת עופר, "'החברה לישראל' ועידן עופר החליטו להילחם על חשיפת האמת, עם כל הקושי שבדבר. כמפורט בתביעה, אי אפשר להשלים עם רמיסת שמו הטוב של אדם ושמה הטוב של חברה כשהדברים נובעים מתוך מניעים פסולים הבאים מקנאה אישית. אי אפשר להשלים עם הפיכת תחקיר 'עיתונאי אובייקטיבי' לאמצעי לרקימת עלילות זדוניות ולטפילת ביצועם של מעשים שפלים וחמורים. המגיעות לרמה של רדיפה אובססיבית".

יצויין כי במקביל להגשת התביעה במחוזי הודיע עידן עופר על מחיקת התביעה בבימ"ש השלום, במטרה להתמקד בתביעה העיקרית בגין הסרט שאינה כלולה בזו אשר בבימ"ש השלום.

ממשרדו של עו"ד רונאל פישר המייצג את רוזנטל נמסר בתגובה: "לא קיבלנו עדיין את כתב התביעה, כאשר נקבל אותו נגיב".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by