בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
המתנחלים נגד נתן זהבי: הסית והוציא דיבת המתיישבים 
 
 ``לאנשים הלוקים בהבנתם לא צריך להגיב אלא להסביר איך קוראים ואיך שומעים``. זהבי    צילום: שפ``מ    
תקשורת |
 
דוד ורטהיים

ועד מתיישבי השומרון שיגר מכתב זועם ליועץ המשפטי לממשלה בו הוא דורש לחקור את התנהגותו ודבריו של זהבי בתוכנית הרדיו שלו כלפי נוער הגבעות. "כל עיתונאי חש עצמו חופשי להשתלח בהם עד כדי התרת דמם". זהבי בתגובה: "עד היום הוגשו נגדי עשרות תלונות על ידי מטרידנים מקצועיים. בסופו של דבר כל התלונות מצאו את מקומם בפח הזבל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
חזית חדשה בין ימין, שמאל והתקשורת. היום שיגרו המתנחלים, בדמות ועד יישובי השומרון, מכתב ליועץ המשפטי לממשלה מני מזוז, בו הם קוראים לחקור בדחיפות את מה שהם מכנים "דברי ההסתה החמורים" של שדרן הרדיו והעיתונאי נתן זהבי.

כעס המתנחלים עלה הפעם בשל דברים שאמר זהבי תוכניתו לפני כחודש (17.6.09) ברדיו 103 בשיחה עם מאזין. "ראש עם כיפה לחטיבה היהודית. זה יעשה לא טוב לאגרסיבים שבין המתנחלים ונוער הגבעות", והוסיף כי "ראש החטיבה היהודית בשב"כ, אותה חטיבה שפועלת מול נוער הגבעות, הימין הקיצוני, רוצחי יהודים פוטנציאליים, רוצחי ערבים בפועל הוא חובש כיפה. ומי שלא זוכר, לא מעט מאנשי השב"כ שגרו בהתנחלויות וכן קצינים בכירים בצה"ל עברו סדרות של עינויים, לא פיזיים, אבל עינויים קשים מצד אותם פורעים מבין המתנחלים שגרמו המון צער והטרדות בשל היותם חובשי כיפה".

לטענת הועד, מדובר בדברי הסתה קשים המוציאים דיבה על כלל המתיישבים היהודים ביהודה ושומרון ובפרט כלפי מי שמזוהה כנוער גבעות וימין קיצוני. לדבריהם "אמירותיו של זהבי מצטרפות לדברי הסתה מתמשכים נגד המתיישבים היהודים מבלי שגורמי אכיפת החוק מנסים להענישם".
 

זהבי: "לצערי המתלוננים ביטלו את הפסיקים"

עוד מאשימים המתנחלים גם את האקלים התקשורתי השורר כלפי הפרות חוק לכאורה מסוג זה. "המדיניות הסלחנית כנגד גורמי שמאל המנבלים את פיהם כלפי המתיישבים היהודים והמוציאים את דיבתם בהאשמות קשות, מובילה לכך שכל עיתונאי חש עצמו חופשי להשתלח בהם עד כדי התרת דמם, כפי שעשה זהבי בתוכניתו. לא מדובר כאן בהבעת דעה אלא בהאשמה הקשה ביותר את המתיישבים היהודים כרוצחים. אנו מצפים ממך לפתוח מיד בחקירה ולהעמידו לדין בגין דברי הסתה בלתי נסבלים אלה".

נתן זהבי מסר בתגובה לפניית nana10 בנושא כי "לפני כשבועיים הוגשה תלונה דומה על ידי מתלונן סידרתי בשם אביעד ויסולי לרשות השנייה בגין הדברים שלי בתוכנית. כעת מדובר כנראה בתלונת המשך על ידי הגברת אסתר כריש. לצערי, שני האנשים סובלים מחוסר הבנת הנשמע והנקרא. העברתי את הקלטת התוכנית ואת התמליל שלה להנהלת הרשות השניה, שם אני מקווה מבינים יותר ממר ויסלי ומגברת כריש. כל מי שיודע לקרוא עם פיסוק יבין שמה שנאמר בדבריי אלו הם פשוט עובדות. ראש החטיבה היהודית בשב"כ - אותה חטיבה שפועלת מול נוער הגבעות, הימין הקיצוני, רוצחי יהודים פוטנציאלים (יגאל עמיר למיניהם), רוצחי ערבים בפועל - הוא חובש כיפה. לצערי המתלוננים ביטלו את הפסיקים כך שנשמע להבנתם הקלוקלת שאני אומר שנוער הגבעות והימין הקיצוני הם רוצחי יהודים פוטנציאלים וכולי, ולא כך הדבר. לאנשים הלוקים בהבנתם לא צריך להגיב אלא להסביר איך קוראים ואיך שומעים את הדברים. לסיום, עד היום הוגשו נגדי עשרות תלונות על ידי מטרידנים מקצועיים. בסופו של דבר כל התלונות מצאו את מקומם בפח הזבל".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by