בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
הותר לשידור 

הותר לשידור

 
תעשייה |
 
דוד ורטהיים

הרשות השנייה אישרה את לוחות השידורים של קשת, רשת וערוץ 10 למחצית השנייה של 2009. מנשה סמירה: הוראת השעה הביאה להזרמה בפועל של יותר מ-15 מיליון שקל להפקות סוגה עלית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מועצת הרשות השנייה אישרה היום את לוחות השידורים למחצית השנייה של 2009 שהגישו קשת, רשת וערוץ 10.

בנוסף, שיבח מנכ"ל הרשות השנייה מנשה סמירה בישיבת ועדת הטלוויזיה, את יישום הוראת השעה לאפשר מתן הקלות בתמורה להזרמת כספים מיידית לשוק ההפקות, אשר לדבריו "הביאה להזרמה בפועל של יותר מ-15 מיליון שקל להפקות סוגה עלית מסוג דרמה ותעודה".
 
 
כזכור, בשבוע שעבר חשף ערוץ 10 את לוח השידורים החדש שלו לעונת הקיץ, שבניגוד לנהוג בעונת הקיץ, ישים דגש על תוכניות תעודה ותחקירים. את ההחלטה והקמפיין שהתלווה לה, נימק הערוץ בשאיפתו להציב אלטרנטיבה למתרחש בערוץ 2 ולכוונתו לעמוד במחויבויותיו הרגולטוריות. בהתייחס לעניין זה מסרה היום מועצת הרשות השנייה כי "לוח השידורים של ערוץ 10 שאושר הינו על בסיס המחויבויות של הערוץ ובנוסף לכך הציג הערוץ שידורי תוכן נוספים שישודרו על מנת להחזיר חלק ממחויבויות העבר".

הפתרון שמצאו בערוץ כאמור, היה שיבוץ של תוכניות תעודה ותחקיר (תוכניות אולפן), הנחשבות זולות ומהירות יותר להפקה. לצדן ישדר הערוץ את התוכניות "הבלוק" המשודרת כבר עתה במוצאי שבת, ואת העונה השלישית של "הישרדות" שתעלה בסוף הקיץ, שלאחרונה דווח כי תימתח על פני 50 פרקים (בניגוד ל-15 בשתי העונות הקודמות).

"המקור", תוכניתם החדשה של עופר שלח ורביב דרוקר המשודרת בימי ראשון, תוסיף להיות העוגן המרכזי לערב שידורים זה. ימי שני יוקדשו לז'אנר הסמי - דוקו הפורח עם סדרות דוגמת "מודל היופי" - בהגשת ליאור אשכנזי - שתבחן כיצד השתנה מודל היופי הישראלי על פי צורכי הביטחון והכלכלה של המדינה. הפריים טיים של ימי שלישי ימשיך להיות מופקד בידי גיא מרוז ואורלי וילנאי ובתחילת יולי תחזור "שומר מסך" לערב השידורים בימי רביעי. בימי חמישי הערוץ מתעתד להמשיך ולהשקיע ברצועת הדוקו, ולשדר סרטי תעודה חדשותיים, אשר הוכיחו עצמם לא פעם מבחינת היקפי הצפייה הנאים.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by