בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
כחלון לאוצר: קיימו דיון בהקדם בעניין ערוץ 10  
 
תעשייה |
 
דוד ורטהיים

שר התקשורת ביקש מהשר שטייניץ לקיים דיון בעניין מועדי תשלומי התמלוגים ודמי הזיכיון של הערוץ, בהשתתפות אגפי משרד האוצר, נציגי משרד התקשורת ונציגי הרשות השנייה. לפני שבועיים נפגש כחלון עם נציגי הערוץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר התקשורת משה כחלון פנה הבוקר לשר האוצר יובל שטייניץ בניסיון לשכנעו להגיע לפיתרון בנושא פריסת התשלומים של ערוץ 10 וכך לסיים את המשבר המלווה את הערוץ מזה חודשים. כחלון ביקש משטייניץ לקיים בהקדם דיון במשבר בערוץ בעניין מועדי תשלומי התמלוגים ודמי הזיכיון שלו, בהשתתפות אגפי משרד האוצר, נציגי משרד התקשורת ונציגי הרשות השנייה.

סך חובות ערוץ 10, על פי ועדת תורג'מן עומדים על מעל 100 מליון ש"ח (זאת עד 2006). אולם מאז צבר הערוץ חובות נוספים.

בפניית השר כחלון לשר שטייניץ נכתב כי "כשר הממונה על ביצוע הוראות החוק, בשל הסמכויות הנתונות לשר התקשורת ושר האוצר לעניין התמלוגים ודמי זיכיון המשתלמים על ידי בעלי זיכיונות לפי החוק, ובשל סמכותו של החשב הכללי לפריסת חובות, אני פונה אליך לעניין מועדי תשלום דמי הזיכיון והתמלוגים שחב "ישראל 10" לפי החוק, עד לשנת 2012. על בחינה זו להעשות מבלי לגרוע מההליך המכרזי אותו מקיימת הרשות השניה בימים אלה כנדרש, בהתאם להוראות החוק".

כזכור, כבר עם כניסתו לתפקיד הביע כחלון את רצונו לסיים את המשבר בערוץ, ולפני שבועיים אף נפגש לדון בנושא עם נציגי הערוץ בעל השליטה יוסי מימן, וסגן יו"ר הדירקטוריון ישראל 10 מודי פרידמן, ובסוף הישיבה הודיע כי "יבחן דרכים להצלת הערוץ".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by