בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
האוצר: אנו מחויבים לרפורמה ברשות השידור  
 
 ``זכותו של שר למנות את אנשיו, אבל חובתו של שר לדאוג לכלל הציבור``. היוצרים לאדלשטיין     צילום: אתר הכנסת    
תעשייה |
 
אופיר בר-זוהר, Themarker

מטה מאבק היוצרים: "אנו מביעים חשש כבד לגורל הרפורמה בפרט ולעתידו של השידור הציבורי בכלל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האוצר מחויב לרפורמה ברשות השידור. בהודעה שיצאה מלשכתו של שר ההסברה, שממונה על ביצוע חוק רשות השידור, יולי אדלשטיין, נמסר כי במהלך ישיבה משותפת של השר, בכירי הרשות ובכירי האוצר הודיעו נציגי האוצר על מחויבותם ליישום וקידום הרפורמה ברשות השידור. מלשכת השר נמסר עוד כי סוכם בין כל הצדדים כי יפתחו במגעים אינטנסיוויים בקרוב, על מנת לעמוד בלוח הזמנים שנגזר מההסכמים עם הארגונים היציגים.

בדיון השתתפו השר אדלשטיין, נציגי האוצר ובהם המנכ"ל, ירום אריאב, סגן הממונה על התקציבים, ערן פולק, סגן הממונה על השכר, ברק שטרוזברג, ונציג החשב הכללי, משה שלם, וכן מנכ"ל רשות השידור, מוטי שקלאר, ובכירים מהרשות.

בתוך כך קרא היום מטה מאבק היוצרים לשר אדלשטיין לעצור לאלתר את קריסת הרפורמה. מטה המאבק כתב כי "אנו מביעים חשש כבד לגורל הרפורמה בפרט ולעתידו של השידור הציבורי בכלל".

מוש דנון, יו"ר איגוד המפיקים ונציג ממ"ה, מסר כי: "זכותו של שר למנות את אנשיו, אבל חובתו של שר לדאוג לכלל הציבור. תפקידו של השידור הציבורי חשוב לא פחות מתפקיד מערכת החינוך. בעידן בו בכל בית מרצדים מספר מסכים, לטלוויזיה יש השפעה עמוקה ומשמעותית על החינוך של ילדינו ועל התפיסה התרבותית שלהם. לאור העובדה שבערוצים המסחריים מציפות את המסך תוכניות בידור וריאליטי, הרי שתפקיד השידור הציבורי חשוב שבעתיים. אלא שעד היום, כתוצאה מניהול כושל ומניוון והסתאבות לאורך שנים, ערוץ 1 היה כמעט לא רלוונטי. רק הרפורמה תביא את השינוי המיוחל. אני קורא לשר אדלשטיין, אל תמנע מהציבור ומהיוצרים את התקווה שצצה בדמות הרפורמה".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by