בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
התנועה לאיכות השידור 
 
  צילום: פליקר    
תקשורת |
 
דוד ורטהיים

התנועה לאיכות השלטון למבקר המדינה: בדוק את התנהלות רשות השידור בשל ההתרחשויות האחרונות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
"התנועה לאיכות השלטון מבקשת ממבקר המדינה לשוב ולבחון את המתרחש במשרדי רשות השידור". כך הודיעה היום התנועה בעקבות רצף האירועים בשבוע האחרון במסדרונות הרשות. על פי הודעת התנועה למבקר המדינה, "נראה שתהליך הבראת רשות השידור נתון בסכנה בשל התרחשויות שונות ושינויים פרסונאליים לא מבוטלים".

עוד מציינת התנועה כי בדו"ח המבקר השנתי משנת 2007 בפרק אשר עסק בעניינה של הרשות, הביע המבקר ביקורת על הסכמתן של הנהלת הרשות, לאורך שנים, עם התנהלות בלתי תקינה של עובדי הרשות בכל הקשור בדיווחי שעות שקריים ויצירתן של נורמות פסולות של הצהרות כוזבות בכדי לזכות בהטבות סחר- הכל בידיעת הנהלות הרשות השונות ובהסכמתן. בנוסף לכך הדגיש המבקר את הצורך הדחוף בשינוי מהותי בנושא, כחלק מהמאמצים להבראת הרשות. בדו"ח נאמר: "התנהלות המעדיפה "שקט תעשייתי" בטווח הקצר על פני תפקוד יעיל, מינהל תקין וטוהר מידות בטווח הארוך, פוגעת בציבור הזקוק לשירותי הרשות ובקופה הציבורית, ומהווה פגיעה בקיום חובותיה של הרשות כנאמן ציבור".

החשש הגדול שמבעיה התנועה כאמור היא שהרפורמה המיושמת בימים אלו ברשות תיעצר כתוצאה ממערכות היחסים הבעייתיות בין הגורמים השונים בראשם השר הממונה יולי אדלשטיין וחברי מליאת הרשות.

כזכור, אתמול הודיעה דורית ענבר המשנה ליו"ר רשות השידור, על התפטרותה כמשנה ליו"ר רשות השידור, חברת הועד המנהל של רשות השידור וחברת מליאת רשות השידור.

במכתב שהגישה לשר אדלשטיין, נימקה ענבר את התפטרותה בחוסר האמון שיש לה לגבי יישום הרפורמה ברשות ובעזיבתו של יו"ר הרשות משה גביש את תפקידו לפני כשבוע, המזוהה כיוזמה של השר. מוקדם יותר הודיע גם חבר המליאה, הבמאי דורון צברי, על התפטרותו מסיבות דומות.

לפני כשבוע התפטר יו"ר הרשות משה גביש, בעקבות מה שמכנים גורמים ברשות "הדחה מתוכננת על ידי השר הממונה יולי אדלשטיין", כפי שפורסם לראשונה ב-nana10.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by