בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
זעזוע ברשות השידור: גם דורית ענבר התפטרה 
 
 לא מאמינה שאפשר יהיה להציל. ענבר    צילום: יח``צ    
תעשייה |
 
דוד ורטהיים

ענבר, המשנה ליו"ר רשות השידור: "מצב הרשות טרגדיה לאומית - אין סיכוי לרפורמה". הבוקר הודיע על התפטרותו גם דורון צברי חבר המליאה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
דורית ענבר המשנה ליו"ר רשות השידור התפטרה הבוקר מתפקידה כמשנה ליו"ר רשות השידור, חברת הועד המנהל של רשות השידור וחברת מליאת רשות השידור.

במכתב שהגישה הבוקר לשר הממונה יולי אדלשטיין, נימקה ענבר את התפטרותה בחוסר האמון שיש לה לגבי יישום הרפורמה ברשות ובעזיבתו של יו"ר הרשות משה גביש את תפקידו לפני כשבוע, המזוהה כיוזמה של השר.

כזכור, הבוקר הודיע גם חבר המליאה, הבמאי דורון צברי, על התפטרותו מסיבות דומות.

במכתב ששלחה ענבר כתבה כי "מלכתחילה באתי לרשות השידור לאחר שנעניתי לבקשתו של מר משה גביש, לסייע לו בביצוע הרפורמה ברשות השידור – רפורמה שאני מאמינה כי בלעדיה אין לרשות השידור תקומה. עתה, לאחר התפטרותו של היו"ר מר משה גביש, ונוכח התנהלות המוסדות הממשלתיים הרלוונטיים בכל האמור בנושא הרפורמה הזו, קלושים הסיכויים לדעתי להשלים את ביצועה. בהעדר רפורמה שתכנס לתוקף במתווה הזמנים שנקבע, הן בהסכמי הרפורמה שנחתמו עד עתה והן במסגרות משפטיות אחרות, עומד עצם קיומה ותפקודה של רשות השידור בסכנה, ועימה, לצערי, השידור הציבורי".

עוד הוסיפה ענבר כי "גביש היה יחיד במינו בהתאמתו ובתרומתו לרשות השידור ולהליך הרפורמה, בהשכלתו כרו"ח וכעו"ד, בניסיונו המקצועי הרב במגזר הציבורי והפרטי, בניסיונו בעבודה מול ועדי עובדים, בהיכרותו את משרד האוצר, הבנקים וגורמים רלוונטיים אחרים, בנחישותו למהלך שהתחייב לו, ולא פחות חשוב - בנכונותו לעבוד במשרה מלאה ממש – וזאת בהתנדבות וללא שכר. אני חוששת כי יקשה למצוא אדם אחר העונה על הפרמטרים הנ"ל שיתאים וייאות להמשיך בדרך שהתווה גביש ולנסות לבצע את המשימה הסיזיפית של השלמת מהלך הרפורמה. זאת מבלי להזכיר את העובדה שכל אדם אחר שיכנס לתפקיד יצטרך להשקיע זמן רב לשם לימוד החומר והיכרות עם הרשות המסובכת הזו על האנשים הרבים והכוחות המורכבים, הגלויים והנסתרים, המפעילים אותה".

טרם התקבלה תגובתו של השר אדלשטיין.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by