בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
גליצ' אחד יותר מידי? 
 
 `שמרתי עליך במשך תקופה ארוכה``. אסייג על פי כתב התביעה    צילום: אביב חופי    
תקשורת |
 
דוד ורטהיים, אופיר בר-זהר, Themarker

יו"ר מינהלת ליגת הכדורסל תובע את אתר ONE ואופירה אסייג במיליון שקל בגין פגיעה בשמו הטוב. אבנר קופל: האתר מייצר "בנק" של תמונות ומידע אשר עשויים להביך בכירים מתחום הספורט. ONE : "אנו ממליצים למר קופל לעסוק בענייני מנהלת הכדורסל שם צפויה לו עבודה רבה"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר מינהלת ליגת הכדורסל, אבנר קופל, הגיש הבוקר תביעה נגד אתר ONE ואופירה אסייג, בגין פגיעה בשמו הטוב ובפרטיותו. בתביעה, על סך מיליון שקל, שהוגשה על ידי עורך הדין חגי אשלגי לבית המשפט השלום בתל אביב, טוען קופל כי בפינת הרכילות באתר (גליצ'ים) פורסמו כמה ידיעות שקריות אודותיו, בין השאר על כך שבת זוגו נמצאת בהריון.

בתביעה מצוינת ביקורת חריפה כלפי ONE, כאשר נכתב כי "הנתבעים והגברת אסייג בפרט, פועלים שיטתית בדרך של איומים על בכירים בעולם הספורט. הם מייצרים, באמצעות צוות של צלמי פפראצי ובדרכים אחרות, "בנק" של תמונות ומידע, אשר לדעתם עשויים להביך בכירים מתחום הספורט, ומביאים לידיעתם של אותם בכירים את דבר קיומם של אותם צילומים ומידע מביכים, במטרה להלך עליהם אימים".

בנוסף נטען בתביעה כי האתר מתנכל לקופל מסיבות עסקיות בשל הסכם שחתמה המנהלת עם ערוץ הספורט, יריב של ONE. בתביעה מצוין כי "לאחר פרסום הידיעות פנה התובע טלפונית לגברת אסייג, והפנה את תשומת לבה לידיעות הממוחזרות והשגויות בעליל. הגברת אסייג ענתה לתובע: 'שמרתי עליך במשך תקופה ארוכה אך בגלל שאתה עובד עם ערוץ 5 בלעדית אין לי אפשרות אחרת'. כך גברת אסייג הודתה מפורשות כי פרסום הידיעות השגויות והכוזבות אודות התובע והסובבים אותו, נועדו כדי לפגוע בו בשל פעילותו הציבורית בקשר עם מנהלת ליגת העל בכדורסל".

מאתר ONE נמסר בתגובה כי "ONE עומד מאחורי כל הפרסומים שנעשו באתר בנושא אבנר קופל ומצהיר שכל מה שנכתב נכון ומדויק ויש לו סימוכין.

קופל, בעבודתו המשותפת והצמודה עם ערוץ הספורט, בעד זליגת התכנים בספורט בערוצים בתשלום, מנסה להשתמש בבית המשפט כדי לתקוף את אתר ONE המתנגד למהלכים אלו וכדי להרפות את ידנו מהמאבק החשוב למען צרכני הספורט בישראל.

אנו בטוחים כי בית המשפט יחייב את מר קופל בהוצאות המשפט ואנו מבטיחים כי לא תביעות חסרות בסיס יגרמו לאתר ONE לנטוש את ציבור אוהדי הספורט ולהפסיק את מאבקו הצודק כנגד זליגת התכנים.

אנו ממליצים למר אבנר קופל לעסוק בענייני מנהלת הכדורסל שם צפויה לו עבודה רבה, נוכח הכשלים הרבים, ורצונה של מכבי ת"א לעזוב לאלתר את הליגה בעקבות התנהלותו של קופל. תמוה לנו שכאיש ציבור, מר קופל משקיע דווקא מאמצים גדולים במאבקו למען זליגת התכנים לערוצים בתשלום, במקום לעסוק בעניינים הנוגעים למנהלת".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by