בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
"ילד קטן ומפוחד" 
 
 בכל מקרה אין מחילה. רהב    צילום: יח``צ    
תעשייה |
 
רותי זוארץ

הקולגות והחברים מוכים בתדהמה. עוזי פלד: "אני אמרתי לטופז לא תעבוד פה. התוכניות שלך לא ראויות". רני רהב: "אם זה נכון - אין מחילה, אם זה לא נכון - אין מחילה". נילי דותן, חברתו הטובה: "אני עצובה לראות את דודו במצב של עכבר שנתפס במלכודת. ילד קטן מפוחד"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
התדהמה בה הוכתה הברנז'ה בעקבות ההתפתחויות בחקירת המשטרה בימים האחורנים, אינה מרפה, וסביבתו הקרובה, גם זו האישית, ממשיכה להתרגל למציאות החדשה.

מירי דותן, אשתו של דודו דותן ז"ל וחברה טובה של טופז, אמרה היום ל-nana10 "אני מאוד עצובה על כל הקורבנות, ועצובה לראות את דודו במצב של עכבר שנתפס במלכודת. כל התיאור של הדברים מעציב אותי. אני מכירה אותו כחבר טוב, ילד קטן מפוחד. מעשה כזה זה רגע של טירוף, אבל קשה לי לחשוב על דודו מגיע למצב קיצוני שכזה".

גם ירון לונדון, המכיר היטב את טופז, מטיל ספק בעניין ומעדיף להמתין עד לסיום חקירת המשטרה. בשיחה עם nana10 אמר היום לונדון כי "כשמכר שלך נחשד בחשדות כל כך כבדים זה מפתיע מאד, אולם כבר עברתי כמה אירועים כאלה עם חברים אחרים, חלק התבדו כמו במקרה של אדם שוב".

לונדון הדגיש כי "צריך להתנהג בנימוס המתחייב ולהניח למשטרה לעשות את עבודתה. לא צריך למהר ולקבוע מראש, עוד כמה ימים נראה אם יתגבש כתב תביעה או שהסיפור ייסגר".
 
"זו ירידה מהפסים מבחינה מנטלית". פלד
 "זו ירידה מהפסים מבחינה מנטלית". פלד 
 צילום: רפי דלויה 
 
"אני הייתי הזכיין היחידי בזמנו שסירב לקבל לעבודה את דודו טופז", הסביר היום ל-nana10 עוזי פלד, מנכ"ל טלעד (ז"ל), שדחה בזמנו את הצעות טופז להנחות את תוכנית שישי בזכיינית. "כשקיבלנו ברוטציה את יום שישי הוא חשב שהוא יקבל אוטומטית את הנחיית תוכנית הבידור של ערב שישי. אני אמרתי לו 'לא תעבוד פה. התוכניות שלך לא ראויות'. אני מניח שמה שקרה לו בעקבות כך ובעקבות סירובים נוספים, זה ירידה מהפסים מבחינה מנטאלית. הוא חולה ונראה לי שהוא לא יישב בכלא אלא יאושפז".

לעומתו, רני רהב, מכר ותיק של טופז, הסתפק בתגובה לאקונית, כמעט צבאית: "א' - זה יום עצוב. ב' - אם זה נכון - אין מחילה, ג' - אם זה לא נכון - אין מחילה".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by