בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
שישי במיליון 
 
 ``היה מודע לעמדת רשות השידור``. גאון    צילום: אביב חופי    
תעשייה |
 
דוד ורטהיים

ביה"מ המחוזי בתל אביב: יהורם ישלם פיצויים אישיים בסך מיליון ₪, לחברת ההפקות "מעגלות" על לקיחת פורמט "שישי בגאון" ששודרה בערוץ הראשון מ"מעגלות" לחברתו הפרטית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
סכסוך ארוך ומתמשך באשר לפורמט והפקת התוכנית "שישי בגאון", הגיע בשבוע שעבר לסיומו. על פי פסק דין שהוציא בית המשפט המחוזי בתל אביב, יחוייב האמן ואיש העסקים יהורם גאון לשלם מיליון שקל לחברת "מעגלות הפקות בע"מ", כפיצוי בגין הפרת הסכם וגזילת ההפקה של תוכנית הטלוויזיה הידועה ששודרה בערוץ הראשון מ"מעגלות" לחברת ההפקות שבבעלותו של גאון.

בתביעה שהוגשה על ידי עו"ד אבי מושינסקי טענה "מעגלות" שהתקשרה בהסכם עם רשות השידור לפיו תפיק עד 40 תוכניות ובמקביל עם גאון להנחיית התוכנית. בעת הפגרה ולאחר ששודרו 24 תוכניות בלבד גאון הודיע למעגלות על ביטול ההסכם עימה בתאום עם רשות השידור שהעבירה את ההפקה לידיו.

הפיצוי שדרשה "מעגלות" הוא בשל הפקעת 16 תוכניות וכן אופציה ל-40 תוכניות נוספות. שופטת בית המשפט המחוזי בתל-אביב רות רונן קיבלה את תביעת מעגלות באמצעות ב"כ עו"ד מושינסקי וחייבה את יהורם גאון לשלם ל"מעגלות" כ-1.35 מיליון ₪. מסכום זה קוזזו תשלומים שמעגלות נותר חייבת לגאון שעליו לשלם כמיליון ש"ח והוצאות משפט של 50,000 ש"ח.

לדברי השופטת רונן, בעקבות הפרות גאון רשות השידור ביטלה את ההסכם שלה עם "מעגלות" ומאחר וגאון היה מודע לעמדת רשות השידור, היה יכול לצפות שרשות השידור תבטל ההתקשרות שלה עם מעלות ולמעגלות ייגרמו נזקים.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by