בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
תיכף נשוב 
 
 נתן ``אור ירוק``. נמרודי    צילום: רוני שיצר    
תקשורת |
 
דוד ורטהיים

מעריב בדרך לפשרה עם הפורשים? העובדים ממשיכים לנסות ולתווך בין העורכים המתפטרים להנהלה. גורם בעיתון: "נמרודי ישמח לראות את גלעזר ויובל חוזרים עוד לפני שעזבו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נציגי העובדים ועורכים בכירים במעריב ינסו לתווך בין ההנהלה לעורכי העיתון המתפטרים דורון גלזר ורותי יובל במטרה להשאיר את העורכים בעיתון. כך פרסם הערב Themarker. על פי הדיווח, ביום שלישי נערכה פגישה בהשתתפות העורכים ונציגים ממחלקות שונות אשר הוגדרה על ידי אחד הנוכחים כספונטנית, ובה ביקשו עובדי העיתון ועורכים בכירים בו לבדוק את האפשרות להשאיר את גלעזר ויובל בעיתון.

אולם, למרות שמדובר בהתאגדות עצמאית של גורמים מערכתיים בעיתון, ל-nana10 נודע כי גם בקרב ההנהלה הבכירה קיימת נכונות אמיתית להגיע לפשרה עם העורכים המתפטרים. יצוין כי כבר ביום שלישי מרבית חברי הדירקטוריון הביעו אי שביעות רצון ממהלך ההתפטרות המפתיע, וכפי שפורסם לראשונה ב-nana10, עוד באותו יום קיבלו חברי ההנהלה "אור ירוק" מעפר נמרודי לנסות ולשכנעם לחזור בהם מהחלטתם, תוך תחושה שלמרות ההודעה הרשמית שהוציא העיתון "כלום עוד לא סופי".

גורם המקורב לנמרודי אף אמר הערב ל-nana10 כי "הוא מאד ישמח לראות את גלעזר ויובל חוזרים עוד לפני שעזבו ואף יהיה מוכן ללכת לקראתם בנושאים היקרים ליבם".
 
תחזור, תחזור. גלעזר ויובל
 תחזור, תחזור. גלעזר ויובל 
 צילום: אילוסטרציה בוצ'צ'ו 
 
ההערכות הכלליות בעת האחרונה העלו את אפשרות עזיבתו של מי מהם בנסיבות מסוימות למרות זריקת החמצן שקיבל העיתון על ידי נמרודי בדמות אשראי נדיב על ידי "הכשרת היישוב" לפני מספר חודשים. זאת בשל חילוקי דעות על קיצוץ רוחבי נוסף שאולצו לבצע בתקנים הקשורים למערך התוכן בעיתון. אולם, גורם בעיתון הודה בפני nana10 כי ההחלטה הסופית נפלה על עובדי העיתון בהפתעה גמורה.

כזכור, ביום שני הודיעו עורכי מעריב על התפטרותם בעקבות מה שהוגדירו כ"חילוקי דעות תקציביים עם דירקטוריון החברה, שאינם מאפשרים להם למלא את תפקידם בהתאם לתפיסותיהם המקצועיות ולאופן שבו הם רואים את פיתוחו של העיתון".

ממעריב נמסר: "אין תגובה".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by