בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
הייתי כחלון? 
 
 ``התחרות עשתה ותעשה טוב גם לכן, חברות התקשורת``. כחלון    צילום: אתר הליכוד    
תקשורת |
 
דוד ורטהיים

שר התקשורת, משה כחלון, בנאום ראשון: "בכוונתי לפעול להקמת 'ברית המועצות'. אקבע לוחות זמנים ברורים ולא תהיה גרירת רגליים". בנוסף, הבטיח כניסתו של שחקן סלולרי נוסף לשוק כבר בקדנציה הנוכחית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
שר התקשורת משה כחלון פתח היום את כנס המי"ל השנתי ובתוך כך התבטא בפעם הראשונה מאז כניסתו לתפקיד, על עמדותיו במספר נושאים בניהם חוק ההסדרים. הכנס, שהתקיים בהשתתפות ראשי חברות התקשורת הגדולות והרגולטורים הבולטים בתחום, עמד בסימן "מלחמת הכול בכל" - עירוב התחומים והחיפוש של חברות המדיה והתקשורת אחרי מנועי צמיחה נוספים.

בנאומו הצהיר השר כי הוא מתכוון לפעול נמרצות להקמת רשות תקשורת מאוחדת ("ברית המועצות"), זאת לאחר שבשבוע שעבר הציג בפני הממשלה את הסתייגויותיו מהתוכנית. כחלון אמר כי "חשיבותה היא לא רק בהוזלת העלויות של הפעלת שתי מינהלות לצד שתי מועצות, אלא גם בהפחתת הביורוקרטיה, הגברת התיאום בענף, פישוט תהליכים, וקביעת מדיניות אחידה, מתוך ראייה כוללת של כל ענף השידורים".

בנושא פתיחת שוק הסלולר לשחקן נוסף, התבטא השר כחלון וחשף כי בשבוע שעבר הורה להקים וועדת מכרזים כדי לקדם את מכרז התדרים: "המטרה שלי בהכנסת מפעיל סלולרי נוסף איננה להעשיר את קופת המדינה, כי אם להגביר תחרות לטובת הציבור. למרות החששות, התחרות עשתה ותעשה טוב גם לכן, חברות התקשורת".

בהתייחסו לחוק ההסדרים אמר השר כי בשנים האחרונות נכנסו לחוק ההסדרים נושאים שונים שהם בתחום הסמכות המקצועית של משרד התקשורת, וכי הוא אינו מאמין בדרך קבלת החלטות חפוזה כזאת, ולכן היה לו חשוב, להוציא במיידי מחוק ההסדרים את הנושאים שאינם מצריכים חקיקה.

שר התקשורת הבטיח כי יוביל מדיניות של קיצור תהליכים ולא של סירבולם: "אקבע לוחות זמנים ברורים ולא תהיה גרירת רגליים, זאת על מנת להדביק את הפער שנוצר בין הרגולציה לבין הקדמה הטכנולוגית, ולהציב את מדינת ישראל בשורה אחת עם המדינות המובילות בתחום".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by