בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרסום ושיווק 
ויזה Cal נגד בנק הפועלים: העתקתם הקמפיין 

ויזה Cal נגד בנק הפועלים: העתקתם הקמפיין

 
פרסום ושיווק |
 
איילה צורף, Themarker

חברת האשראי: "השימוש במלים 'לחיות נכון' או 'לחיות נכון פיננסית' מהוות הפרת סימן מסחרי מוכר היטב, והן עוולה של גניבת עין"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יקבל צו מניעה? אדלר
 יקבל צו מניעה? אדלר 
 צילום: בוצ'צ'ו 
 
ויזה Cal פותחת חזית שיווקית-משפטית מול בנק הפועלים: חברת כרטיסי האשראי טוענת כי המהלך השיווקי של הבנק שהחל לפני כמה ימים, שמעודד צרכנים לחסוך ולנהל נכון את חייהם הפיננסיים תחת המסר "תכנון פיננסי לחיים", זהה לאסטרטגיה השיווקית שהיא נוקטת בשנה האחרונה - וכי הבנק מפר את הסימן המסחרי שלה.

במכתב ששלחה Cal לבנק הפועלים ולמשרד הפרסום שאחראי לקמפיין, אדלר-חומסקי, נכתב: "עוד באמצע 2008 הגתה Cal את הסיסמה 'לחיות נכון', כחלק ממדיניותה להגברת המודעות הפיננסית של לקוחותיה ובניסיון להקנות להם כלים לניהול נכון של משק הבית. מאז ועד היום הביטוי 'לחיות נכון', שהוא ייחודי בעולם הבנקאות, נהפך למותג של Cal ומזוהה עמה. בימים האחרונים נדהמנו לגלות כי בנק הפועלים עומד לצאת בקמפיין חדש תחת הקונצפט 'לחיות נכון'. כל שימוש במלים 'לחיות נכון' או 'לחיות נכון פיננסית' מהווה הן הפרת סימן מסחרי מוכר היטב, והן עוולה של גניבת עין". על פי דוברת Cal, אם הבנק לא יסיר את הסיסמה מהקמפיין, תבקש החברה מבית המשפט צו מניעה לקמפיין.

מבנק הפועלים נמסר בתגובה: "היועצים המשפטיים לא מצאו פגם בסרט הפרסומת. הסרט הוא המשך טבעי של תפישת תכנון פיננסי לחיים שהבנק השיק כבר ב-2007. תחת תפישה זו הושקו סדנות תכנון פיננסי, נערכו ועידות לתכנון פיננסי לקהל הרחב, נערכו סדנות לשוק ההון, נוספו כלים באתר ועוד".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by