בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
משה גביש: לא אכנע לסחטנות של נעמי לויצקי 
 
 ``הבהרתי שאין להיכנע לסחטנות מסוג זה``. גביש על לויצקי    צילום: יח``צ    
תקשורת |
 
דוד ורטהיים

יו"ר רשות השידור, משה גביש מגיב לראשונה על כתב התביעה שהגישה נגד רשות השידור העיתונאית נעמי לויצקי ולפיו ניהלה עימו מערכת יחסים אינטימית: "קיבלתי איומים. לא היה לי כל קשר איתה ב-20 השנים האחרונות"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
יו"ר רשות השידור מגיב הערב (רביעי) לראשונה לכתב התביעה החמור שהגישה נגדו העיתונאית ולשעבר מנחת התוכנית "מקורות יודעי דבר" בערוץ הראשון. גביש מפנה את גירסתו לחברי מליאת רשות השידור בעקבות מה שהוא מכנה "ההצפה התקשורתית בפרטים מכתב תביעה שהוגש נגד רשות השידור וכנגדי אישית".

כזכור, לויצקי, לשעבר עיתונאית בידיעות אחרונות ובעיתון "חדשות", תובעת כ-800 אלף שקל מרשות השידור ומגביש, לאחר שלטענתה תוכנית שהגישה הופסקה לאחר שישה חודשים בלבד והיא פוטרה מעבודתה - אף שהובטח לה כי היא תעבוד ברשות לפחות שנה.

לגרסת לויצקי, באוגוסט 2007 היא נפגשה בבית קפה תל אביבי עם גביש, שהציע לה להנחות מגזין תקשורת שבועי בערוץ הראשון. לויצקי מציינת בתביעתה כי לה ולגביש היכרות אישית עמוקה ורבת שנים, שכללה גם מערכת יחסים "אישית - אינטימית". לטענתה, בעקבות היכרותם העמוקה והתחייבותו של גביש שהתוכנית תשודר תשעה חודשים לפחות, הסכימה לויצקי להצעתו.
 

הסיבה לירידה: כישלון התוכנית והביקורות הקשות

"רשות השידור ואני קיבלנו איומים". גביש
 "רשות השידור ואני קיבלנו איומים". גביש 
 צילום: יח"צ 
 
על פי גביש, לא היה בינו ובין לויצקי "כל קשר ב-20 השנים האחרונות". לטענתו "כתב התביעה הרצוף שקרים הוגש לאחר שרשות השידור ואני קיבלנו איומים, כי אם רשות השידור לא תעביר לגב' לויצקי תשלומים כבקשתה, היא תתבע את הרשות ותפעל להכפשת שמי. לאמירה זו תימוכין שיוצגו בבית-המשפט".

עוד הוסיף גביש במכתבו כי "הבהרתי לעורכי-הדין של רשות השידור, בעל-פה ובכתב, שאין להיכנע לסחטנות מסוג זה ואין לפעול, אלא לפי הנהלים והחוק. האמור מגובה במסמכים ובעדויות".

בהמשך המכתב מפרט יו"ר רשות השידור כי בניגוד לטענתה, ההחלטה להעסיק את לויצקי היתה חיפוש במשך חודשים אחר מנחה לתוכנית מנחה לתוכנית תקשורת. "מסיבה זו", טוען גביש", בפגישה אותה יזמה גב' לויצקי, הפניתי אותה למנכ"ל הרשות ולמנהל התוכניות, על-מנת שהם ישקלו אם יש מקום לשלבה בתוכנית. הובהר לה על-ידי, כי היא תצטרך, כמו כל מועמד אחר, לעשות פיילוט וכי ההחלטה מותנית בגורמים המקצועיים. נהגתי במקרה זה כפי שנהגתי במקרים רבים אחרים. גב' לויצקי אכן הגישה הצעתה למנכ"ל".

גביש אף תולה את הסיבות לירידת התוכנית מהמסך בכשלון התוכנית והבקורות הקשות עליה בקרב הדרגים המקצועיים ברשות השידור וכן בכלי התקשורת.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by