בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
דרושים: שולפים מהמותן 
 
 ינחה סיורים גם במגזין. נאה    צילום: ערוץ 10    
תקשורת |
 
דוד ורטהיים

קאדר הכתבים של שלח ודרוקר בפרוגרמינג המחודש מתחיל לקבל צורה. לנס-לי ברדה, שמואל רוזנר, מיקי רוזנטל ומואב ורדי יצטרף כפרילאנס גם כתב הפלילים שפוטר לפני חצי שנה מ"ידיעות אחרונות" - בוקי נאה. עפר שלח: "אנו בודקים שמות בולטים נוספים"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מסתיימות ההכנות לקראת עליית תוכניתם החדשה של שלח ודרוקר, ככל הנראה באמצע חודש הבא (נכון לכעת ב-12 למאי) מול 'כוכב נולד' של קשת. היום נודע כי לצוות הכתבים, מרביתם מ'שישי', יתווסף גם העיתונאי ומנחה הסיורים שפוטר לפני חצי שנה מ"ידיעות אחרונות" - בוקי נאה, ככל הנראה על בסיס פרילאנס ולא כחבר מערכת מן המניין. על פי גורמים בהפקת התוכנית הרומן בין המגישים לבין נאה קיבל תנופה לפני מספר חודשים בכתבה שעשו השניים אודות ה"קריירה החדשה" שלו כמדריך סיורים בתל אביב "הפלילית".

כרגע כולל צוות הכתבים של התוכנית בפרוגרמינג המחודש את נס לי - ברדה, שמואל רוזנר, מיקי רוזנטל ומואב ורדי וכמובן עפר שלח ורביב דרוקר עצמם, אולם בניגוד לפרסומים שונים, בתוכנית עדיין רחוקים מלסגור את הרשימה. עפר שלח אמר הבוקר ל-nana10 כי בימים אלו ממש נעשים מאמצים לאתר שחקני רכש נוספים, "בניהם שמות בולטים מאד בעיתונות ובטלוויזיה, על מנת להרכיב את הנבחרת שתוכל לייצר את המגזין הטוב ביותר".
 

"בונים מותג לטווח הארוך"

התחרנו בסיפורים גם ב"שישי". שלח ודרוקר
 התחרנו בסיפורים גם ב"שישי". שלח ודרוקר 
 צילום: יוסי צבקר 
 
כזכור, לפני מספר שבועות הוחלט בערוץ 10 להעביר את תוכניתם של שלח ודרוקר לאמצע השבוע מתוך כוונה לבסס סביב ההצלחה היחסית שנוצרה ל'שישי' את לוח השידורים של אמצע השבוע ולמנף את ערבי רביעי בתוכנית מגזין בת שעה, שעל פי ההערכות תתחרה בעיקר בעובדה של אילנה דיין. ההחלטה התקבלה בדעות מעורבות כאשר על פי גורמים בהפקה שני המגישים לא ממש אהבו את השינוי המיוחל בשל נתוני הרייטינג הנאים שהשיגו במשבצת השידור ובשל החשש מאובדן היתרון היחסי במהלך השבוע מול תוכניות פריים טיים קלאסיות, בעיקר מבית המתחרה "קשת", המורגלות בליגה אחרת של נתוני צפייה הנושקים לקו ה-25-30%.

ההשוואות הללו ל'עובדה' לא מלהיבות או מעליבות את שלח והוא בוחר בנימה אופטימית עד דיפלומטית. "אנחנו רצים למרחקים ארוכים ונמשיך לעשות את מה שעשינו ב'שישי', כמובן תוך ניצול העובדה שאנחנו באמצע השבוע ולא מתחרים ישירות במהדורת השישי אלא בכלל תוכניות התחקירים". לשאלה אם הוא לא חושש שהתחרות התדמיתית עם דיין תהיה כרוכה באיבוד היתרון היחסי של 'שישי' - הזהות הנשכנית - הזועקת מול לפיד, לשלח יש תשובה ברורה. "גם בשישי התחרנו ב'עובדה' ובתוכניות תחקירים אחרות. זה נכון שיש ליין אפ מאפיין לתוכנית סיכום שבועית אך סיפור טוב הוא סיפור טוב והוא מתאים לכל תוכנית חדשותית מגזינית. וגם שלום חנוך בדיסק חדש לדוגמה, מהזווית הנכונה, הוא בהחלט סיפור כזה".

התוכנית החדשה תאופיין כמצופה בפורמט של שניים שלושה אייטמים מורחבים, אך גם על כך שלח מסרב להתחייב. "אנחנו חיים משבוע לשבוע. ברור שהפורמט יהיה בגדול קבוע אבל ישתנה בהתאם לכמות הסיפורים שיצוצו ולחשיבותם". ולגבי הרייטינג? שלח "לא מוכן לתת את התשובה שהוא שונא ששחקני כדורגל נותנים כשהם נשאלים על ניצחון. אני לא יודע לכמת צפייה ומעולם לא עשינו כאן תוכנית שמתחרה בעוגנים מוכרים כל כך. מצד שני אנחנו בונים מותג לטווח הארוך על בסיס מותג טוב שכבר קיים ואני מאמין שנביא הכי הרבה שאנחנו יכולים".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by