בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
ויקימדיה: המילון הברנז'אי השלם 
 
 תוכניות החג היבשושיות במקום ספיישלים מרעננים. מ`-מצות     צילום: אילוסטרציה יוני המנחם, גיא אסייג, יח``צ    
תקשורת |
 
nana10 מדיה

מחוף דאבוש ועד מליץ, מדרמות קומיות עצובות ועד הצפרדע האמיתית של הביצה, מסיון רהב מאיר ועד פרץ עמיר. מיוחד לחג - המילון המלא לאיש התקשורת המלא בעצמו, אך משאיר מקום לעוד

 
 
 
 
 
 
 
 
 

א' - ארבעה בנים

היוצרים ביד חזקה. גיא זהר בשידור חי ובועט
 היוצרים ביד חזקה. גיא זהר בשידור חי ובועט 
 צילום: ערוץ 10 
 
כנגד ארבעה בנים דיברה נורית דאבוש. אבי ניר מה הוא אומר? "מה העדות והחוקים אשר ציווה הרגולטור אתכם" ודאבוש תאמר לו: "אין מפקירים את היצירה הישראלית לטובת האח הגדול". צנגן מה הוא אומר: "מה המאבק הזה לכם? לכם ולא לו, ולפי שהוציא את עצמו מלשכת המנכ"ל, כפר בעיקר". ואף אנג'ל יאמר לו: "בעבור זה תישאר לפקח על אבי צבי". מודי מה הוא אומר: "מה זאת אומרת אסור לשדר את הישרדות שש פעמים בשבוע?". נורית פותחת ואומרת: "בחוזק יד פרצו ארגוני היוצרים לאולפן של גיא זוהר ולאיי הפנינה אי אפשר לפרוץ בכוח", וזה שאינו יודע לשאול, אבל ממשיך לצפות בערוצים המסחריים ולא מבין למה, את, נורית, פתחי לו שנאמר: "והגדת לצופה ביום ההוא לאמור: בעבור זה המציאו את יס מקס ואת וי.או.די ואתה באמת יכול לוותר על הצורך לצפות בערוצים האלה".
 

ב' - בכורות

אל תגלו לאף אחד. "סרוגים"
 אל תגלו לאף אחד. "סרוגים" 
 צילום: צילומסך yes 
 
זו באמת מכה, בהתחשב בעובדה שאת רוב הבכורות שתראו בטלוויזיה שלכם, כבר ראיתם בטלוויזיה שלכם. רוצים דוגמה? שמעתם על הסדרה החדשה "סרוגים"? אם כבר ראיתם אותה, אל תגלו לאף אחד שזה בסך הכל שידור חוזר בערוץ אחר.
 

ג' - גדי אחד

יגמור בתוכנית בוקר. סוקניק חד גדיא
 יגמור בתוכנית בוקר. סוקניק חד גדיא 
 צילום: אביב חופי 
 
או בארמית מדוברת חד גדיא, או בתרגומית מדוברת: גדי סוקניק. דזבין קיטל בתרי זוזיי, חד גדיא סוקניק; ואתא למיקי ונשך ליעקב חד גדיא סוקניק; ואתא ליונית דנישקה ליעקב והכה לרייטינג חד גדיא סוקניק; ואתא לפרסומת שהיה בה גם צב ששודרה ליונית דנישקה ליעקב חד גדיא סוקניק; ואתא לפוליגרף שלעומתו אפילו הצב נראה איכותי והיה לפאדיחה חד גדיא סוקניק; והסתפק באנשי היום ד-חיקה את לינוי בר גפן ויגמור בתוכנית בוקר ויסתפק במשכורת של תרי זוזיי. חד גדיא סוקניק.
 
 

ד' - דם ואש ותמרות עשן

הפגזה המונית דווקא יש. האולפן השקוף
 הפגזה המונית דווקא יש. האולפן השקוף 
 צילום: יח"צ קשת 
 
או במלים אחרות: עוד גמר של האח הגדול הגיע לסיומו, בזמן שאין כסף ליוצרים, פירוטכניקה, אולפנים שקופים והפגזה המונית דווקא יש.
 

ה' - הגדה

 
או כל פרשנות אחרת באולפן. בהיעדר כתבי שטח, חשק לצאת מהבית ובצירוף האפשרות לוותר על כמה ימי חופשה של הצלמים, יעברו ההתרחשויות החדשותיות של החג למתכונת פרשנים. במקום לדווח על הפיגוע היישר ממעלה נטפים עילית, יישב משה נוסבאום באולפן וידבר על רקע מפה ושלושה שוטים שצולמו בסלולרי של המחבל המתאבד ונראים בהתאם. המהדרין יעלו את נוסבאום על קו הטלפון וישאירו את אורן ויגנפלד בודד באולפן.
 

ו' - ויקיפדיה

ע"ע "ברור שעשיתי תחקיר".
 

ז' - זבח פסח

כבשים, תבואה, בנים בכורים, יש כל מיני שיטות להפריש לטובת האמונה הבלתי מסויגת שלנו בקב"ה. סליחה, התקבל עדכון 2009 – מזכירות, תחקירנים, עובדי ארכיון, יש כל מיני שיטות להקריב קורבנות לטובת האמונה הבלתי מסויגת שלנו בעופר נמרודי.
 

ח' - חרוסת

זה השי לחג שקיבלו השנה עובדי המקומון "סבבה בכפר סבא", וזה יותר ממה שקיבלו ב"ידיעות אחרונות".
 

ט' - טיט

פעם בנו ככה פירמידות, עכשיו אפשר לבנות מזה לוח שידורים שלם.
 

י' - ים סוף

שוב פעם שידור חוזר של זהו זה בחינוכית 23 לאורך כל החג?
 

כ' - כל דיכפין

כבר לא צריך להכות על סלע. מליץ
 כבר לא צריך להכות על סלע. מליץ 
 צילום: גיא אסייג 
 
או במילים אחרות: המכנה המשותף הנמוך ביותר. פעם זה היה משה רבנו, אחר כך דודו טופז, היום זה דודי מליץ. כבר לא צריך להכות על סלע ולהוציא ממנו טוסטר, מספיק להכות על מאיה בוסקילה ולהוציא ממנה תבוסה.
 

ל' - ליל הסדר

התאריך הזה בשנה שבו יושבים ראשי הערוצים המסחריים עם ראשי משרד התקשורת ובסופו מסדרים להם הקלות מרחיקות לכת בתנאי המכרז.
 

מ' - מצות

מה עושים עם קובי אריאלי? אריאלי
 מה עושים עם קובי אריאלי? אריאלי 
 צילום: רוני שיצר 
 
תוכניות החג היבשושיות שתאלצו לראות מטעם חוסר הרצון והיכולת של מנהלי התוכניות להגות ספיישלים מרעננים. במקום זה אפשר לעשות משהו עם קובי אריאלי, לא?
 

נ' - נשתנה

שום דבר. לא השנה בכל אופן. נדבר לקראת פברואר 2010, אולי גם יהיה שיפור כלכלי. אבל אל תצלצל, המזכירה שלי כבר תתאם. אם היא עוד תעבוד כאן. דווקא רעיון יפה הבאת, אני מאוד בעד דרמות קומיות. נראה כבר.
 

ס' - סיון רהב מאיר

דחקות אקטואליות. רהב מאיר
 דחקות אקטואליות. רהב מאיר 
 צילום: רפי דלויה 
 
למחר בתוכנית בוקר חייבים איזו דוסית קלילה ואינטליגנטית שתדבר על מנהגי החג, ליל הסדר המשפחתי וכמה דחקות אקטואליות. יש לך רעיון למי לצלצל?
 

ע' - עבדות לחירות

עשרים עיתונאים, חמישה עשר תחקירנים וכשבעת אלפים פרילנסרים שקוצצו השנה, ולא צריכים עוד להסתופף בצלם של השכר הזעום, הבוסים הנוגשים והתשלום שוטף פלוס שנתיים. עכשיו הם חופשיים, מאושרים ורעבים ללחם.
 

פ' - פרעה

רכז המערכת האנטיפת שהביאו עכשיו מ"הארץ" והוא בטוח שכל מה שהוא אומר – דברי פרידמנים חיים. ומה פתאום אני צריך להחליף בחוה"מ? רציתי לטוס לתאילנד.
 

צ' - צפרדע

כאן מדובר בהגדות ולא באגדות. בן
 כאן מדובר בהגדות ולא באגדות. בן 
 צילום: גיא אסייג 
 
מנחם בן. נסיך כבר לא ייצא ממנו, אבל כאן מדובר בהגדות ולא באגדות. אם זה מעצבן, מרעיש ונראה קצת מעוך, זה כנראה לא יותר מסתם צפרדע. היתרון: הם קופצים לרגע ואז נעלמים אי שם במעמקי הביצה.
 

ק' - קושיות

לא שכחנו לך את זה. יחימוביץ'
 לא שכחנו לך את זה. יחימוביץ' 
 צילום: חדשות ערוץ 2 
 
או במילים אחרות הדרך שבה יאיר לפיד מלטף מרואיינים, רז שכניק מצליח לפספס את כל השאלות הקשות לטמירה ירדני (מאיפה הוא צריך לדעת שנכשל לה ריאליטי) ושלי יחימוביץ' מראיינת את עמיר פרץ שבוע לפני שהיא רצה איתו לכנסת. לא, לא שכחנו לך את זה.
 

ר' - רשע

מה הוא אומר? זהו שימוע שלפני פיטורים.
 

ש' - שלח את עמי

כולם בחופשת חג? יש אירוע בנתניה? שלח את עמי. כולם בקיצוצים? אין תקציב לשליחות לנווה אילן? שלח את עמי. ומה עם המימונה של אורלי לוי? שלח את עמי.
 

ת' - תכלה שנה וקללותיה

אופס, זה מהפרויקט חג של ראש השנה. חג שמח.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by