בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
ברשת מצמצו ראשונים 
 
 חזרו בהם מהשיבוץ, ירדו משבת. משתתפי ``המירוץ למיליון``    צילום: יוני המנחם    
תעשייה |
 
דוד ורטהיים

ברשת החליטו לבטל את שיבוץ "המירוץ למיליון" בשבת ולשדר רק פרק אחד בשבוע. במקומה תשובץ "אחד נגד 100" ו"סרוגים". רשת: "ישנם הרבה צופי ריאליטי בישראל, אך מספרם אינו בלתי מוגבל"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נחתם הקרב בן מספר השבועות בין "המירוץ למיליון" של רשת לבין "הישרדות" בימי שבת. היום נודע כי המירוץ יורדת לפעם בשבוע ותשודר מעתה רק בימי חמישי. אפשרות שהוזכרה כבר לפני שבועיים ב-nana10 כריאלית. במקומה הוחלט ברשת לשדר במוצאי שבת, החל מאחרי פסח, את השעשועון "אחד נגד 100" בהנחיית אברי גלעד, ולאחר מכן את "סרוגים" שנרכשה מ-yes.

על פי גורמים ברשת ההחלטה הלא בלתי הגיונית מבחינת הזכיינית, התקבלה ככל שהומחש הפער בין נתוני הצפייה בתוכנית בימי חמישי לבין אלו שהתקבלו בשבת. או במילים אחרות, מרגע שהתקבלה ההבנה שכולם יוצאים ניזוקים מהתחרות הצמודה. הוחלט ברשת להתמקד במה שעוד ניתן להציל.

כזכור, "המירוץ למיליון" החלה עם פתיחה חזקה של 26.8% ומאז ירדה בהתמדה לנתון נמוך יותר בפרקים ששודרו בימי חמישי. בפרקים האחרונים ששובצו בשבת השיגו שתי תוכניות המגה ריאליטי נתונים דומים שנעו סביב 15-16% שבהחלט רחוקים מסך הציפיות שהוטלו בהן בתחילת העונה.

מרשת נמסר בתגובה למהלך כי "ההתמודדות של התוכניות 'המרוץ למיליון' ו-'הישרדות' אחת מול השנייה הייתה מעניינת. אנחנו שמחים כי 'המרוץ' בעונתה הראשונה ניצחה מותג חזק כמו 'הישרדות' מדי שבוע. ישנם הרבה צופי ריאליטי בישראל, אך מספרם אינו בלתי מוגבל וזאת כפי שראינו בימי שבת בהן ניצחה 'המרוץ' את 'הישרדות' אך לא מימשה את הפוטנציאל שבא לידי ביטוי במספרים הגבוהים במיוחד של ימי חמישי. עבודת הפרוגרמינג היא דינמית ומרתקת ובמסגרתה החלטנו לערוך שינויים ולהעלות את 'אחד נגד 100', משחק הטלוויזיה הפופולארי ביותר בישראל, אשר כבר הוכיח וגם מימש את פוטנציאל הצפייה הגבוה שלו".

בערוץ 10 סרבו להגיב על הידיעה.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by