בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון בשידור 
החלמה מהירה 
 
 שולחת 5 נציגויות לטבלת עשר התוכניות הנצפות, בפערים גדולים מהשאר. הטאלנטים של קשת    צילום: אתר קשת    
ראשון בשידור |
 
דוד ורטהיים

כמו עוף החול, רק בלי ליפול: קשת חוזרת לשלוט בטבלת הצפייה השבועית ללא עוררין. וגם, המירוץ למיליון והישרדות ממשיכות לתפוס האחת לשניה בגרון. רייטינג שבועי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סופית: על פי נתוני הצפייה בשבוע החולף, הזכיינית קשת חזרה לעצמה, ובגדול. עונת הסלבס של "האח הגדול" הגיעה למחציתה, אבל כבר לא מוקדם לומר שלא רק שהיא מצליחה (לא בלי סטיות קטנות) לשחזרה את ממוצע העונה הראשונה, היא גם מקרינה על כל לוח המשדרים של הזכיינית ומסייעת לקשת להתחזק בשיעורים משמעותיים. המשמעות בפועל: קשת שולחת 5 נציגויות לטבלת עשר התוכניות הנצפות, בפערים גדולים מהשאר.

מעבר לשני המקומות הראשונים, המשוריינים לאח בפערים של מעל 20%, גם "עובדה" התחזקה בלמעלה מ 10% ביחס לשבוע שעבר – עם נתון של 22.6%. לעומתה אגב, התחקיר המדובר על ארגון קיצוני אוהדי בית"ר - 'לה-פמילייה', הניב תוצאה של 18.2% ונכנס למקום העשירי והאחרון בטבלה. במילים אחרות, עובדה זה לא. מצד שני, זה קשת.

גם תוכנית המעקב המיוחדת שהוקדשה למפקד חיל הים המועד האלוף אלי מרום "מי אתה באמת מפקד חיל הים?", רשמה נתון נאה של 19.6% שהכניסו אותה למקום השביעי.

המקומות הנמוכים בטבלה שמורים כצפוי לזכיינית המתחרה רשת, אשר מצליחה אמנם להכנס למקום השלישי אך בפערים גדולים מאחותה הגדולה. "המירוץ למיליון" של רשת שעברה השבוע טלטלה עם היוודע דבר עזיבת המנכ"ל יוחנן צנגן, אמנם הצליחה להשיג 25.9% נאים וקרובים לפרק הההשקה של התוכנית. אולם, כשבוחנים את המספרים בפרספקטיבה ובקיזוז הנתונים הנמוכים שמניב הריאליטי בשבבת, מגלים שהתמונה נוטה לממוצע ה-20% הבעייתיים עבור השקעה בסדר גודל כזה.

ועוד בעניין "המירוץ למיליון". השיבוץ הנוכחי ראש בראש מול פרק ההדחה של "הישרדות" בערוץ 10 ממשיך לגבות מחיר יקר משתיהן. גם הפרק המקביל ששודר אמש ייצר תוצאת תיקו כמעט מוחלטת של 17% ו-17.7% בהתאמה, בדיוק כמו בשבוע שעבר. במילים אחרות, שתי תוכניות הריאליטי המושקעות תלויות זו לצד זו ולא מצליחות להפרד. האם הפחד ממצמוץ הופך לעיוורון?

העשירייה הפותחת

1) האח הגדול VIP שלישי - קשת 32.9%
2) האח הגדול VIP ראשון - קשת 32.5%
3) המירוץ למיליון -רשת 25.9%
4) עובדה - קשת 22.6%
5) חדשות 2 - 21.9%
6) חדשות שבת 21.2%
7) מי אתה באמת מפקד חיל הים? קשת 19.6%
8) צחוק מהעבודה - רשת 19.1%
9) כלבוטק - רשת 18.2%
10) שתולים - קשת 18.2%
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by