בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
גלריית המומחים 

גלריית המומחים

 
תקשורת |
 
דוד ורטהיים

בסגנון אחר: הארץ עובד על מגזין כרומו חודשי לגלריה. הראשון יופץ כבר בפסח הקרוב ויכלול 200 עמודים. על העריכה יופקדו שי גולדן וליסה פרץ שגם הגו את הרעיון ששימח את המחלקה המסחרית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שולחן ערוך. גולדן
 שולחן ערוך. גולדן 
 צילום: עופר בלנק 
 
ברחוב שוקן מתכוננים היטב לפסח. ל-nana10 נודע כי "הארץ" עומד בפני מיני מהפכה נוספת, הפעם בגזרת התרבות והלייף סטייל, ועומל בימים אלו ממש על מגזין חודשי של המוסף היומי גלריה. הגיליון הראשון עתיד לצאת כאמור כבר בפסח הקרוב ולהכיל כ-200 עמודים ועל פי גורם ב"הארץ" הוא ישמש מעין השקה אך לא פחות - בלון ניסוי - לאלו שיבואו אחריו.

עוד נודע ל-nana10 כי את הגיליון יערכו במשותף עורכת המוסף היומי ליסה פרץ ועורך חלק ב' של העיתון שי גולדן, שסרב להגיב על הידיעה. על פי גורם ב"הארץ" המוסף החדש הוא פרי תכנון משותף של פיתוח תחום הלייף סטייל והאופנה בעיתון, ולא פחות הקלות היחסית בה ניתן למכור פרסום עבור תכנים אלו, בדומה לשינוי שעבר לאחרונה מוסף סגנון של "מעריב", אשר בהדרגה הופך להיות מופץ בארבעה ימים שונים בשבוע. בנוסף, מפיץ העיתון גם את מוסף "שמנת" אשר מופק על ידי המחלקה המסחרית ומופץ אחת לחודשיים, אולם אותו גורם ציין כי מוסף גלריה החדש יהיה מערכתי לכל דבר ועניין.

יצויין כי מוסף גלריה עבר בחודשים האחרונים טלטלה כאשר לפני שנה בדיוק נכנסה ליסה פרץ, עורכת סגנון לשעבר של "מעריב" לעריכתו, וסימנה בכך את תחילת סבב המינויים שביצע דב אלפון, עורך "הארץ" החדש דאז. בעקבות השינוי עזב כתב התקשורת של העיתון אסף כרמל ואחרים בעקבות "אי התאמה לרוח החדשה המנשבת בעיתון". המוסף מאז מתמקד בעיקר בנושאי אופנה ולייף סטייל ומהווה חלק משינוי כולל בעיתון במעבר לתכנים "ידידותיים".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by