בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
סלט או שקשוקה? 
 
 ``לא ידענו שמשפחת עופר עוסקת בסרטי תעמולה``. עופר ורוזנטל   
תקשורת |
 
אופיר בר-זוהר, Themarker

פרקליטו של מיקי רוזנטל - רונאל פישר: "עידן עופר רוצה להיות סקורסזה כשיהיה גדול". מוקדם יותר היום פורסם כי משפחת עופר מכינה סרט תשובה ל"שיטת השקשוקה" של רוזנטל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רונאל פישר, פרקליטו של העיתונאי מיקי רוזנטל, אישר כי רוזנטל עובד על סרט המשך לשיטת השקשוקה. לדבריו, "במהלך העבודה ובפרט אחרי שמיקי יצא עם הסרט הגיעו למיקי המון חומרים מהציבור וממקורות נוספים, שייצרו את הסרט שקשוקה 2". כזכור, שיטת השקשוקה הוא סרט תיעודי שמתאר את האופן בו מתנהלים עסקי המיליארדים של האחים סמי ויולי עופר.

פישר אמר כי תביעת הדיבה שהגישו האחים עופר נגד רוזנטל היא "מגוחכת", ואמר כי יבקש מבית המשפט אישור לצלם את עדותו של עידן עופר בבית המשפט. לדבריו, "הרי באיזה שלב הוא יצטרך לעלות ולהעיד, ולענות על כל השאלות הקשות בחקירה הנגדית. נבקש לצלם את זה".

בנוגע לשאלה האם לא מדובר במענה לידיעה מהבוקר לפיה משפחת עופר עמלה על סרט משלה שייתן מענה לשיטת השקשוקה אמר פישר כי "להיפך. עד לפני יומיים לא ידענו שמשפחת עופר עוסקת בסרטי תעמולה. רק לפני יומיים נודע לנו שעידן עופר רוצה להיות סקורסזה כשיהיה גדול". פישר אמר עוד כי "משפחת עופר הקימה בי"ס לתקשורת כשמיקי החל לחקור, בעקבות יציאת הסרט הם הקימו חברת הפקות ובסוף התהליך עידן עופר יהיה סקורסזה". פישר אמר גם כי "סרטי תעמולה היו טובים לתקופת מלחמת העולם הראשונה".
 

"אינו ראוי לשידור"

אף גוף לא הסכים לשדרו. "שיטת השקשוקה"
 אף גוף לא הסכים לשדרו. "שיטת השקשוקה" 
 צילום: צילומסך מתוך הסרט 
 
רוזנטל מקיים בשנים האחרונות מאבק נגד האחים עופר, זאת לאחר שסיים להכין את הסרט "שיטת השקשוקה", סרט תיעודי שעוסק שמתאר את האופן בו מתנהלים עסקי המיליארדים של האחים סמי ויולי עופר. הסרט הופק בתמיכת yes, שנסוגה לאחר מכן משידורו. סמנכל התוכן של החברה, יונה ויזנטל, אף אמר כי הסרט אינו ראוי לשידור. עד כה הוקרן הסרט בסינמטק תל אביב, מול אולם דחוס בעיתונאים וכוכבי טלוויזיה שבהם יונית לוי, אהרון ברנע, דן שילון, ליאור שליין, עדי אשכנזי, גיא מרוז ואברי גלעד.

בחודשים האחרונים עובדת משפחת עופר בעזרת המפיק שי נשר על סרט מטעמה אשר אמור להעניק מענה לטענות שעולות מהסרט "שיטת השקשוקה" שהוכן על ידי רוזנטל. עדיין לא ברור כמה מהסרט עוסק במשפחת עופר וכמה ממנו במיקי רוזנטל. שי נשר מכיר היטב את רוזנטל לאחר שבעבר הפיק את תוכניתו "בולדוזר", ואולם בהמשך נפרדו דרכיהם של השניים לאחר סכסוך עסקי.

הכנתו של "שיטת השקשוקה" הושלמה כבר לפני חודשים רבים, אך בינתיים לא נמצא הערוץ שיעיז לשדרו. ערוץ 1 אמנם הכריז כי ישדר את הסרט, לאחר ששני הערוצים המסחריים 2 ו-10 סירבו לעשות כן, אך הדבר טרם קרה. האחים עופר פועלים באופן רציף על מנת למנוע את שידור הסרט: הם הגישו תביעת דיבה נגד רוזנטל עוד לפני שידורו של הסרט ואף ניסו למנוע את הקרנתו בסינמטק תל אביב.

מהאחים עופר טרם נמסרה תגובה.

מרשות השידור נמסר כי "המו"מ לגבי שידור הסרט "שיטת השקשוקה" בערוץ הראשון עומד בפני סיום. במסגרת שידור הסרט תתאפשר לאחים עופר זכות מתן תגובה לטענות המועלות בסרט. מתכונת התגובה טרם נקבעה".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by