בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון בשידור 
שווים מיליון 
 
 אין זוכה ברור. ``המירוץ למיליון`` מול ``הישרדות``    צילום: ערוץ 10, אתר רשת    
ראשון בשידור |
 
דוד ורטהיים

התחרות על משבצת שבת השאירה את רשת וערוץ 10 כשחצי תאוותם בידם. וגם, מחלקת התעודה של ערוץ 10 עשתה זאת שוב. רייטינג שבועי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
תמו הניחושים, ירד המתח: מנתוני הצפייה של ליל אמש, בו התמודדו לראשונה ראש בראש שתי תוכניות המגה ריאליטי - "הישרדות" מול "המירוץ למיליון", ניכר כי שתיהן הפסידו, לפחות בקרב על דעת הקהל. על פי נתונים ראשוניים עולה כי למעשה נוצר כמעט שוויון בין שתי התוכניות המושקעות כאשר "המירוץ למיליון" נהנית מיתרון קל של פחות מאחוז (15.4%) על פני "הישרדות איי הפנינה" עם 14.7%.

כזכור, בשבוע שעבר התירה הרשות השניה מספר הקלות לזכייניות כאשר אחת אחת מנגזרותיהן היו הגדלת שיעור שידור הריאליטי המותר בתמורה לשידור נוסף של המכונה "סוגה עלית". הוראת שעה זו אפשרה למעשה לרשת לשדר פרק נוסף של המירוץ למיליון כאשר ההצמדות של הזכיינית היתה לשיבוץ הראשוני שיועד לה-ערב שבת.

החלטה זו הרעידה לא מעט לבבות אצל קברניטי רשת, שחששו מהתמודדות ישירה מול "הישרדות" שאמנם לא משחזרת עד כה את הישגי העונה הראשונה אך נתח הצופים שלה זהה לזה של המירוץ. גם בערוץ 10 ידעו שלפניהם דו קרב לא פשוט, אשר עשוי לנגוס בקהל הנאמן שהצטבר עד כה בקופת הריאליטי המצליח. התוצאה, כמו המציאות, היתה לבסוף צפויה, כאשר בשתי הסדרות צפה מספר דומה של אנשים, נמוך בהרבה מאשר השיגה עד כה כל תוכנית לבד.
 

מעל כולם משקיף האח

 
מה שכן העלה חיוך בקרב מקבלי ההחלטות בערוץ 10 היה דווקא ליל חמישי, שהופך להיות בשליטה מלאה של מחלקת התעודה של הערוץ. הסרט "המאבק לחיים של מוטי" הניב תוצאה נאה של 20.9% וונכנס ישירות למקום השישי בטבלה השבועית. בשילוב הסרט על רביבו, וזה שלפניו אודות גואל רצון, השלים הערוץ סופית את הטלת העוגן על ימי חמישי ויצר פייט ראוי לערב שנחשב עד כה חלש אצל שתי המתחרות גם יחד.

גם ברמה השבועית אין הפתעות. שבוע ראשון חלף בבית ה"אח הגדול" ובעוד דיירי הVIP מתרגלים למציאות החדשה בין כותלי הבית, הם קבעו מציאות חדשה מחוצה לו: הההשקה הגבוהה ביותר לתוכנית ריאליטי - 35.1% ו 863 אלף צופים. בין השליטה המוחלטת (והצפויה) של קשת בדמות האח מצליחה גם המירוץ למיליון של היריבה הותיקה לחדור למקום השלישי. בכל שאר הטבלה, אין חדש תחת הקשת.

העשירייה הפותחת

1) האח הגדול - קשת 35.1%
2) האח הגדול - שלישי - קשת 33.6%
3) המירוץ למיליון -חמישי - רשת 25.3%
4) חדשות 2 - 22.8%
5) חדשות שבת - ערוץ 2 - 21.8%
6) המאבק לחיים של מוטי - ערוץ 10 20.9%
7) עובדה - קשת 20.9%
8) מה קורה - קשת 20.4%
9) החיים זה לא הכל - רשת 17.9%
10) כלבוטק - רשת 17.8%
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by