בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
בעיות בהספקה? 

בעיות בהספקה?

 
תקשורת |
 
דוד ורטהיים

למרות הזרמת החמצן של הכשרת הישוב, עובדי מעריב לא קבלו גם החודש את משכורותיהם החודשית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גלגל הצלה ועיכוב נוסף. נמרודי
 גלגל הצלה ועיכוב נוסף. נמרודי 
 צילום: יח"צ 
 
עובדי מעריב מממשיכים לקבל את משכורותיהם באיחור. ל-nana10 נודע כי למרות זריקת החמצן שקבל בשבוע שעבר העיתון, עובדיו טרם קבלו את משכורת ינואר שהיתה אמורה להכנס בתחילת החודש לחשבונותיהם.

זו אינה הפעם הראשונה בה משכורות עובדי הקבוצה מעוכבות. גם משכורות דצמבר עוכבו ב-3 ימים לפחות. וגם במקרה זה קיבלו עובדי מעריב הודעה אלקטרונית מההנהלה כי משכורותיהם יעוכבו עד ל-4 לחודש. מקרה דומה ארע גם בחודש שלפניו, עת הנהלת הקבוצה הודיעה לעובדים כי המשכורות לא הגיעו לחשבונם בשל תקלה טכנית וכי הן יועברו למחרת. חלק מהעובדים התרעמו אז עקב העובדה כי המשכורות משולמות ב-1 לכל חודש.

בשבוע שעבר ניתן למעריב גלגל הצלה כאשר חברת הכשרת הישוב ובנק הפועלים הודיעו כי יזרימו 87 מיליון שקל לקופת העיתון, לטובת המשך פעילות שוטפת ושיווק מוצרים חדשים. ההודעה הגיעה לאחר תקופה ארוכה בה סבל העיתון מקשיים כלכליים חמורים, עד כדי סכנה לסגירתו ולאחר ניסיונות חוזרים ונשנים מצד בעלי העיתון עופר נמרודי למכור את אחזקותיו בו.

על פי ההסכמות החדשות, ההשקעה המחודשת של הגופים בעיתון "תהווה את המאיץ העיקרי לתוכנית הבראה מקיפה שבוצע על ידי מנכ"ל העיתון, רוני קליינפלד, והעורכים הראשיים, דורון גלעזר ורותי יובל. במסגרת התוכנית קוצצו הוצאותיו השוטפות של העיתון וכן ננקטו צעדי חיסכון בהוצאות תפעוליות שונות והפחתת הוצאות השכר".

ממעריב נמסר כי: "קבוצת מעריב מעבירה את המשכורות לעובדיה מוקדם ככל שניתן ולא יאוחר מה-9 לחודש. במקרה זה המשכורות תועברנה ב-3 לחודש".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by