בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
המירוץ מתחמם 
 
 נראות משותפת, ואתר ממותג תחת ynet. משתתפת ב``המירוץ למיליון``    צילום: יח``צ רשת    
תעשייה |
 
מעיין כהן Themarker

רשת חתמה על מזכר הבנות לשידור תכניה ב-ynet: אתר החדשות הגדול במדינה יעשה שימוש בכל מותגי הטלוויזיה של הזכיינית. המטרה: להקטין הנחיתות בשידורי וידאו לעומת nana10 ולשפר עמדות מול שותפות וואלה ו-yes

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זכיינית ערוץ 2 רשת ואתר ynet חתמו על הסכם לשיתוף פעולה באינטרנט - כך נודע ל-TheMarker. זאת, בנוסף להסכם שחתמה ynet עם HOT. במסגרת שיתוף הפעולה יעשה אתר ynet שימוש בכל התוכן הטלוויזיוני של הזכיינית, הכולל בין היתר את התוכניות המצליחות "המירוץ למיליון", "כלבוטק", ו"שבוע סוף". כמו כן, תהיה לאתרים נראות משותפת, ואתר רשת צפוי להיות ממותג תחת ynet.

באשר לתכניה של חברת החדשות של ערוץ 2, לא ברור כרגע אם ייכללו בהסכם. אף שחלק הארי של ההסכם נוגע למותגי הטלוויזיה, תכני הווידאו של חברת חדשות 2 עשויים לתרום ל-ynet, הסובל כיום מנחיתות בתחום השידורים החיים בווידאו לעומת nana10 וחדשות 2 באינטרנט. אולם, חדשות 2 נמצאת בבעלות משותפת של רשת וקשת, והאחרונה לא צפויה להתלהב מההסכם, אשר יהווה תחרות ישירה לאתר mako שבבעלותה, הנהנה גם הוא מתכני חדשות 2.

על-פי הערכות, ההסכם הנוגע לחברת החדשות עוד לא אושר על ידי דירקטוריון חדשות 2. בדירקטוריון יושבים שלושה נציגים של קשת, שלושה של רשת וארבעה נציגי ציבור. על-פי הערכות, התרחיש המסתמן כרגע הוא כי נציגי רשת יתמכו בעסקה, נציגי קשת יתנגדו לה - ואת הכף יכריעו נציגי הציבור.

כאמור, הסכם זה ייצא לדרך במקביל לשיתוף פעולה שחתמה ynet עם HOT, כמענה על השותפות שבין וואלה ו-yes, הנחשבת מוצלחת. שיתוף הפעולה בין ynet ו-HOT כבר בא לידי ביטוי בפרקים של סדרות HOT המשודרים ב-ynet, ובחודשיים הקרובים צפוי לעלות אתר משותף.

רשת ו-ynet סירבו להגיב. לא התקבלה תגובת קשת.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by