בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הקלפיון העליון 
הצביעו זב"ל 
 
 ``במשך שלושה שבועות הותקפנו מכל פינה ע``י דוברים ועיתונאי חצר``. זרמון    צילום: אילוסטרציה, רוני שיצר    
הקלפיון העליון |
 
אילון זרמון

כל הקמפיינים שראינו היו עלובים ושקופים. אף לא מתמודד אחד הציג בשורה, וזה לא מקרי שגם במאמצי הליטוש והריטוש שלהם לא התגלה משהו חדש. אילון זרמון אוסף את הזבל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 הקמפיינים האגרסיביים, המבטים חמורי הסבר והרצינות התהומית והפתטית של היועצים הפוליטיים - כל אלו סיממו אותנו. והדרך היחידה להתעורר מהסיוט הזה תגיע רק ביום רביעי 
מחר הולכים להצביע. אחרי שטיפת מוח מסיבית יגיעו המוני ישראל לשלשל פתק לתיבת קרטון. התוצאות לא יגלו לנו את מי באמת רוצה לראות עם ישראל בראשות המדינה אלא יראו לנו מי ניצח בקמפיין. במשך שלושה שבועות הותקפנו מכל פינה ע"י פרסום, יחסי ציבור, דוברים, מומחי ספינים, עיתונאי חצר מושחזים, אירועים פוליטיים, תוכניות אקטואליה ועוד.

שאלות כמו מי ייקח את הילדים לביה"ס, איך נשלם את המשכנתא, למה הבוס מציק, ומתי נמצא אהבה, הפכו להיות שוליות. הקמפיינים האגרסיביים, המבטים חמורי הסבר והרצינות התהומית והפתטית של היועצים הפוליטיים, ההבטחות חסרות המשמעות של המתמודדים, הפנטזיות החולניות של המפלגות הקיצוניות, הסחף הבלתי פוסק של הסקרים המוזמנים והידועים מראש, החלומות הסהרוריים - כל אלו סיממו אותנו. והדרך היחידה להתעורר מהסיוט הזה תגיע רק ביום רביעי.

אבל יכול להיות שלא. יכול להיות שאנחנו חכמים יותר מזה. יכול להיות שאנחנו יכולים לפקוח את העיניים דווקא עכשיו, רגע לפני הקלפי, ולהבין: הם לא יקיימו את הבטחותיהם, הם לא מסוגלים לבצע טרנספר וחילופי אוכלוסיה, הם לא יממנו את משק הבית, הם לא יורידו מיסים, הם לא נחמדים וחייכניים. הם בסך הכול מחפשים עבודה לקדנציה נוספת.
 

קמפיינים עלובים ושקופים

 
אנחנו לא חיים לבד בעולם הזה. אנחנו כמהים להיות חלק מהקהילה הבינלאומית, אנחנו זקוקים, כמו כל עם אחר, לתיירים ולכסף שלהם. אנחנו אוהבים לנסוע לפריז ולרומא, לניו יורק ולתורכיה, ואנחנו רוצים לגדל את המשפחה שלנו במקום תרבותי, חינוכי, מודרני, נקי ובריא. וכן, אנחנו רוצים שהם, הפוליטיקאים, ישרתו אותנו במקום לגרור אותנו למלחמות מיותרות.

אנחנו רוצים שמערכות הבריאות, החינוך ואיכות הסביבה יהיו ראויות לבני אדם. אנחנו רוצים שהם יזכרו שעליהם לטפל בנו, בעם שלנו, ולא רק במקום העבודה שלהם. כי אם אנחנו לא נזכור את זה, אז אין ספק שבמערכת הבחירות הנוכחית, הפסדנו.

כל הקמפיינים שראינו היו עלובים ושקופים. אף לא מתמודד אחד הציג בשורה, וזה לא מקרי שגם במאמצי הליטוש והריטוש שלהם לא התגלה משהו חדש. מה כן קבלנו? נחשפנו לפחדנים ולשונאים, למלל ירוד, ליצרים קדומים ופרימיטיביים, לתאוות שלטון חולנית וגילינו (מחדש) שאין לנו מנהיגים.

יש לנו, לצערנו הרב, פוליטיקאים קטנים, מחפשי משרה שפופים ,טווסים ריקים מתוכן ופרלמנט עם בריונים וחלשלושים. אבל אין לנו אף אחד שאנו באמת סומכים עליו. הבחירות הללו הן בחירות של הרע במיעוטו. כולם לא מאמינים לביבי, חושבים שעל ציפי זה גדול ויודעים שברק לא נכנס למשחק, ואחוז גדול, מבולבל ומבוהל, נוהה אחר מסר קמאי של שנאה. וכך נשארנו ציבור מפולג, מפוחד ומתלהם. כולנו הפסדנו בבחירות.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by