בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
מימן רושם צ'ק 

מימן רושם צ'ק

 
תעשייה |
 
דוד ורטהיים, אופיר בר-זוהר, Themarker

מימן ממשיך להיאבק על זיכיון לערוץ 10: בעלי המניות יעמידו ערבויות במידה שלא יושגו מהבנקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יגבה את התחייבויות הערוץ במידה ולא יושגו ערבויות. מימן
 יגבה את התחייבויות הערוץ במידה ולא יושגו ערבויות. מימן  
 צילום: רוני שיצר 
 
ערוץ 10 ממשיך להילחם למען הארכת זיכיונו. בעל השליטה בערוץ יוסי מימן, העביר היום מכתב לרשות השנייה ובו הוא מוסר כי יגבה את התחייבויות הערוץ במידה ולא יושגו ערבויות מהבנקים.

במכתב מציין מימן כי הדבר ייעשה בהתחייבויות בכתב של בעלי המניות בערוץ 10. במידה והמכתב יימצא מתאים לדרישות הרשות השנייה ולמשרד התקשורת, יגיש השר תקנות חדשות לאישור ועדת הכלכלה וועדת החינוך בתחילת שבוע הבא, והדבר יסלול את המשך זיכיון הערוץ.

מכתב זה מגיע בהמשך למכתב קודם שנשלח לרשות השנייה בתחילת השבוע, ובו הודיע הערוץ כי הוא פונה לבנקים מתוך כוונה להשיג אשראי. ואולם עד כה התעקשו הגורמים הרלוונטיים על מתן ערבות בנקאית או הפקדת כסף בפועל.

מוקדם יותר הבוקר, שלחה הרשות השנייה מכתב לשר התקשורת אריאל אטיאס, ובו מצוינות הבנותיה עם ערוץ 10 באשר להעברת הערבויות. במכתב הובהר כי הערוץ התחייב להעביר ערבויות - בין אם מהבנקים ובין אם מהחברות שבבעלות בעלי המניות. המסמך הועבר ליועצת המשפטית של משרד התקשורת, עו"ד נגה רובינשטיין, אולם על פי פרסומים שונים, השניה הודיעה כי אין בערבויות די כדי לערוב לעמידת הערוץ במחויבויותיו. ככל הנראה זו הסיבה למכתב ששלח מימן לרשות השנייה.

תגובת דובר משרד התקשורת ד"ר יחיאל שבי: "בדיון שהתקיים ביום ראשון בלשכת שר התקשורת, אריאל אטיאס, בהשתתפות ראשי ערוץ 10 ובעלי המניות, הנהלת הרשות השנייה והעומדים בראשה, מנכ"ל משרד התקשורת והיועצת המשפטית של המשרד - נקבעו דרכי הפעולה ולוחות הזמנים באופן שהרשות השנייה מנהלת את הדיאלוג מול ערוץ 10 על פי מתווה השר.

"את המתווה הכולל והמאושר, הרשות אמורה להעביר לשר התקשורת כדי שיגיש את התקנות לוועדת הכלכלה של הכנסת. מעורבות של יוסי מימן החל מאתמול במסמכים המחייבים נועדה להגדיל את היכולת של ערוץ 10 להעמיד ערבויות בנקאיות".

נלחמים על הבית: סיקור מלא של המשבר בערוץ 10>>>
 
 
 
עוד ב-Themarker
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by