בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון בבידור 
ארץ שורדת 
 
 מפרידים ומושלים``ארץ נהדרת`` ו``הישרדות``    צילום: יחצ קשת, גיא קרן    
ראשון בבידור |
 
דוד ורטהיים

ארץ נהדרת ממשיכה להוביל והישרדות חוזרת לטבלה. וגם, התעמולה מרימה ראש. רייטינג שבועי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הבחירות בפתח אבל על פי נתוני הצפייה בשבוע החולף, העם כבר אמר סופית דברו, לפחות בכל הנוגע למנהיגים הבלתי מעורערים של כל אחד מהערוצים המסחריים. בערוץ 2 היתה זו קשת שמשלה באופן המשכי גם השבוע עם "ארץ נהדרת" (35.6%) וגם כבשה את ראשות הטבלה בפער עצום. בערוץ 10 הרי זו "הישרדות" שהשבוע חזרה לתמונה באמצעות שתי נציגויות בטבלה השבועית. בעניין "ארץ נהדרת", הנתון השבועי שלה מבסס את העונה ה-6 שלה סופית ה-6 כסדרה בעלת הממוצע הגבוה ביותר לסדרה אי פעם בטלוויזיה הישראלית. בעניין "הישרדות", למרות המרחק הרב משאיא העונה הקודמת, שווה לזכור שגם בה הסחף המשעותי החל רק מהפרק העשירי ואילך כך שיתכן מאד שבכל זאת צפוי פה סוף חורף חם.

ככלל, קשת מצליחה גם השבוע לייצר 3 נציגויות בטבלה השבועית (יחד עם "עובדה" ו"מונית הכסף"), בדיוק כמו רשת עם "כלבוטק" (21.6%), "צחוק מעבודה" (20.8%) ו"החיים זה לא הכל" (20.5%). ערוץ 10 כאמור מסתפק בשתי נציגויות על טהרת השורדים.

תשדירי התעמולה שהחלו השבוע אמנם לא נכנסו לעשירייה אבל בהחלט כבשו שיא משלהם. לאחר שהוספדו במערכות הבחירות האחרונות, לפחות בשני ימי השידור הראשונים שלהם הם סחטו רייטינג מצטבר של 20% בממוצע משלושת הערוצים. בין אם זו מערכת הבחירות הקצרה ובין אם זו המלחמה שהשאירה טעם של עוד לפוליטיקה, מדובר בהצלחה יוצאת דופן שאולי תדחה את הדיון על ביטולם למועד עתידי בלתי ידוע.

ובגזרת הסופ"ש: פרק ההדחה של "הישרדות" כאמור כובש בשנית את לוח השידורים ומותיר מאחור את הרצועה המקבילה בערוץ 2 (20.4%). הישרדות אף מקרינה על חדשות השבת של ערוץ 10 שהוקרנו לפניה ומאפשרת להן להגיע לשיא חדש של 12.3% למהדורה מאז חודש מאי בשנה החולפת. ערב שישי, שסיכם שבוע של תעמולה, אך סגר תקופה ארוכה של אקטואליה, היה בסימן אסקפיזם. נתוני הצפייה היו נמוכים מהרגיל כאשר "שישי" עם רביב דרוקר ועפר שלח הובסו בירידה קלה ל-6.5% על ידי יאיר לפיד שצנח אף הוא ל-16.3%. ואם אסקפיזם, אז עד הסוף. דווקא סרט הקולנוע שהוקרן בערוץ 2 "אינסטינקט בסיסי" קיבל 12.4% נאים ובלתי אופייניים לרצועה.

העשירייה הפותחת

1) ארץ נהדרת - קשת 35.6%
2) חדשות שבת - ערוץ 2 - 24.7%
3) חדשות 2 - 22.6%
4) עובדה - קשת 21.7%
5) כלבוטק - רשת 21.6%
6) צחוק מהעבודה - שבת - רשת 20.8%
7) הישרדות איי הפנינה - שבת - ערוץ 10 - 20.8%
8) החיים זה לא הכל - רשת 20.5%
9) הישרדות איי הפנינה - רביעי - ערוץ 10 - 20.2%
10) מונית הכסף - קשת - 20.2%
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by