בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
פרסום ושיווק 
לא עוד רהב 
 
 יאלץ להיפרד בקרוב מעוד לקוח. רהב    צילום: יח``צ    
פרסום ושיווק |
 
דוד ורטהיים

אחרי שרי אריסון, אובדן נוסף ליח"צן העל: החברה לישראל עוזבת את רני רהב. הערכות: בגלל "שיטת השקשוקה". מיקי רוזנטל: "אני משתתף בצערו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אפקט השקשוקה? סמי עופר ומיקי רוזנטל
 אפקט השקשוקה? סמי עופר ומיקי רוזנטל 
 צילום: אילוסטרציה יח"צ 
 
המשבר הכלכלי נותן אותותיו גם בכל הקשור לתקציבי הפרסום ובתוכם פעילות יחסי הציבור, במיוחד בקרב בעלי ההון. היום נודע כי יח"צן העל המשרת חלק גדול מהם, יאלץ להיפרד בקרוב גם מאחד מלקוחותיו הגדולים - "החברה לישראל", שתעביר את תקציב היח"צ שלה למתחרו "מורל - צור", לאחר עשור של עבודה משותפת. מוקדם יותר השנה פרשה על רקע דומה ממשרדו של רהב גם שרי אריסון, שהעבירה את תקציב הדוברות פנימה, למחלקה נפרדת בבנק.

רהב ואלי גולדשמידט, האחראים עדיין על קשרי חוץ והסברה בחברה, אישרו את הדברים ומסרו כי אכן "מוטי מורל ורונן צור יחליפו את רני רהב כדוברי החברה לישראל, ורהב ימשיך להיות דובר משפחת עופר, חברת צים, עופר ספנות חיפה, עופר הייטק ועופר נדל"ן".

אולם, על פי ההערכות, פרישת "החברה לישראל" בכל זאת איננה כה תמימה וכרוכה באי שביעות רצון שגילו בתקופה האחרונה בכירים בה, על רקע התנהלותה התקשורתית של החברה שבשליטת עידן וסמי עופר מול הסרט "שיטת השקשוקה" של מיקי רוזנטל, שתקף את משפחת עופר ואת הקשר הבעייתי בין הון ושלטון. משפחת עופר כזכור, נלחמה נגד הקרנתו של הסרט וכמעט ניצחה במאבק כאשר מרבית גופי השידור נמנעו מלשדרו. רק לבסוף, הרים דווקא הערוץ הראשון את הכפפה והסכים לשדרו. מיקי רוזנטל אמר היום ל-nana10 בתגובה להערכות כי "אני לא ישבתי בישיבות 'החברה לישראל' אולם למיטב ידיעתי את פעילות הדוברות שהיתה עם הפצת הסרט ונגדו שהיתה כידוע מאד אגרסיבית בלשון המעטה, ריכז בכלל אלי גודשמיט. זה נכון שהיו מקומות שרהב היה מעורב בהם אבל לטעמי הם היו שוליים. עם זאת", הוסיף רוזנטל, "אם רהב נפגע כתוצאה מהסרט או ממני, אני משתתף בצערו. ברור לכולם שהוא לא הבעיה".
 

זה הולך וזה בא

 
בתוך כך, המציאות זימנה מהר מאד לרהב פיצוי נדיב. היום נודע כי החל מתחילת 2009 יקבל משרדו את הטיפול ביחסי הציבור של 'גולדמן זאקס', אחד מבתי ההשקעות הגדולים בעולם, שטופלו עד היום בידי סוכנות Policy One. על פי ההערכות מדובר בפרס תנחומים לא קטן עבור רהב שמיומן בניהול תקציבים מהסוג הזה, זאת למרות ש - Policy One תמשיך לטפל בפעילות הלובינג של הבנק בישראל, כך שעדיין לא ברור סופית היקפו הכספי של התקציב שיוותר בידיו.

משרדו של רהב נחשב למשרד יחסי הציבור הגדול במדינה עם כ-120 לקוחות ביניהם הגופים הגדולים במשק כקבוצת שטראוס, קבוצת IDB, אל על, קסטרו, מלונות דן וכאמור חלקים נרחבים מקבוצת עופר. לאחרונה מונה רהב לקונסול של כבוד של איי מרשל.

טרם התקבלה תגובתו של רני רהב.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by