בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון בשידור 
ימי יתום 
 
 הרבה שיאים, מול הרבה נציגויות. קשת עם ``האח הגדול``    צילום: יח``צ קשת, יוסי צבקר    
ראשון בשידור |
 
דוד ורטהיים

האח הגדול כבש את ראשות הטבלה, וקשת ניצלה את שיפרה עד תום. רשת מצידה, שיפרה עמדות. רייטינג שבועי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בקשת חיכחו השבוע ידיים בהנאה עם נתוני הצפייה ההיסטוריים שקיבל גמר "האח הגדול". אולם עכשיו, אחרי שהדיירים עזבו את הבית הכי מדובר בארץ, שפרה זכתה במיליון שקלים, ואת המילה בובליל נזכור לעוד הרבה זמן, בקשת חוששים מהדבר הגדול הבא, או נכון יותר מהעדרו. בינתיים, כמה נתונים על הגמר: האח הגדול- הנו הגמר הגבוה ביותר שהיה עד כה והתכנית הקבועה הגבוהה שנרשמה אי פעם עם 39.1% ו-1,217,000 צופים כאשר ברגע התיישבו 42.8% מהציבור היהודי מול המסך לצפות בשפרה המוכרזת כזוכה. ואם שפרה - אז לא רק, 2,041,777 הצבעות סמס נאספו עבור כלל המתמודדים בערב הגמר ולמי שממש מתעניין בפילוחים, המגזר שייצר מתוכו את מרבית הצופים (באחוזים) הוא כצפוי, בני הנוער אשר 32.5% מהם צפו בתוכנית. ולקינו-אח, "האח הגדול" הפכה (ממש לא) בין לילה לתכנית הטלוויזיה הנצפית ביותר בישראל בעשור האחרון כאשר 14 תוכניות עברו את רף ה 33% רייטינג, והתוכנית דורגה במקום הראשון כל שבוע מאז עלייתה לאוויר, 16 שבועות ברציפות.
 

רשת ביטחון

 
אולם, עם כל ההצלחה, בקשת לא מצליחים להסוות את החשש מהעתיד לבוא ביום שאחרי, בימים היתומים שללא האח, וכוססים ציפורניים לקראת השקת מלחמת העולמות שספק אם תגרד את השיאים של ימי בובליל. עד אז, שלא לציטוט מודים בזכיינית כי מדובר בתקופת המתנה לקראת הדבר היחיד שיכול להיות הגדול הבא - העונה השניה של האח. עדות ראשונה לחשש המוצדק עולה כשבוחנים את ההשתלטות האיטית של רשת על מרבית המקומות בטבלה השבועית. לא מדובר בשיאים היסטוריים, אך רשת, בצעד היסטורי משל עצמה, ממשיכה בעקביות לייצר יותר נציגויות בעשירייה הפותחת של התוכניות הנצפות (5 לעומת 4 של קשת), עובדה שנשמעה עד לפני שבועות ספורים תיאורטית בלבד. במילים אחרות, הזכיינית אירגנה לעצמה רשת ביטחון בעוד שקשת הימרה על דג זהב שכבר קיבל את כל המשאלות.

וחזרה לטבלה, גמר האח הגדול וספיחיו (הפרק של יום א' ו- "מה קורה" עם שלושת הפיינליסטים ששודר אחריו), תופסים כאמור את 3 המקומות הראשונים בטבלה השבועית. מיד לאחריו "כלבוטק" של רשת עם 25.9% נאים פותחת את רשימת רשת לשבוע זה. בהמשך הרשימה ניתן למצוא (בהתאמה) את "החיים זה לא הכל", "משפחה חורגת", "שבוע סוף" ו"אדרנלין" שסוגרת את הטבלה. לכיבוש מוחלט של תחתית הטבלה אגב, מפריעה רק "עובדה" של אילנה דיין שנוחתת במקום ה-9 עם 21.6%. גם ניסים משעל חוזר למפה עם 16.9% שאמנם לא מקדמים אותו לעשירייה אך אינם משאירים מקום לספק - מבין תכניות האקטואליה לבחירות, העם בחר בו.

ובגזרת הסופ"ש: ציפי לבני שלא הכרתם, הקפיצה את חדשות השבת של ערוץ 10 ל-10.3%, בדיוק חצי מהמתחרות בערוץ 2 שקבלו 20.1% צפייה. בהמשך הערב, "עד הבחירות זה יעבור" מתייצב על 8.2% הרגילים לעומת "משפחה חורגת" שתקצבה 22.9% מהציבור להשאר איתה. "אדרנלין" של ענת גורן סוגרת הטבלה עם 20.5%, ויחד עם אילנה דיין שלפניה, היא מוכיחה שהתעודה לא חייבת להשאר בחוץ.

העשירייה הפותחת

1) האח הגדול 2008 - הדחה קשת 39.1%
2) האח הגדול 2008 - קשת 33.3%
3) מה קורה אח שלו - קשת 25.9%
4) כלבוטק - רשת 25.2%
5) חדשות 2 - 24.8%
6) החיים זה לא הכל - רשת - 23.3%
7) משפחה חורגת - רשת 22.9%
8) שבוע סוף - רשת 22.8%
9) עובדה 2009 - קשת 21.6%
10) אדרנלין - רשת 20.5%
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by