בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
אחות נולדה 
 
 מכינים בת גם לכוכב. ישראל בר-און (כוכב נולד) ואפרת אברמוב (האחות הקטנה)    צילום: אתר קשת    
תעשייה |
 
רותי זוארץ

בקשת מרוצים מפטנט תוכנית הבת - "האחות הקטנה", ומתכוננים במרץ לגרסה דומה עם "כוכב נולד". הפלטפורמה - הרכש החדש - ערוץ 24

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בקשת מרוצים מהצלחת הפטנט הטלוויזיוני "האחות הקטנה" שליוותה את "האח הגדול" וזכתה לשיעורי צפייה נאים, ובזכיינית מתכוננים כבר עכשיו במרץ להפקת דומה של תוכנית בת שתלווה את העונה הבאה של "כוכב נולד". ל-nana10 נודע כי בכוונת קשת להשיג אפקט כפול לזה שנוצר בזכות האחות: מצד אחד, שילוב מעגל צופים רחב יותר ויצירת באזז, ומהצד השני, בולטות לפלטפורמת הרכש החדשה של הזכיינית, ערוץ 24, במסגרתו תשובץ התוכנית, בדיוק כפי שנעשה בערוץ "ביפ". יצויין כי תוכנית "האחות הקטנה" יצרה לא מעט זעם בקרב המתחרה רשת, שכעסה על ההשתלטות הטלווזיונית מול ימי השידור שלה וטענה לתחרות באמצעים לא הוגנים מבחינת רגולטורית.

עוד נודע כי בעונה הקרובה, אליה כבר החלו האודישנים, מתכננת קשת לשדר שתי תוכניות בשני ושלישי ואילו בימי רביעי וחמישי תשודר תוכנית הבת כאמור בסינרגיה עם התוכנית המקורית. טרם גובש הפורמט הסופי לתוכנית ועדיין לא נבחרו לה מנחים אך על פי גורמים בקשת, כרגע נבחנת האופציה להשתמש באלו שבערוץ כדי להמנע מהוצאות מיותרות.

רק לפני 3 חודשים רכשה קשת 40% ממניות ערוץ 24 לאחר שזה נמצא זמן רב בקשיים כלכלים והגיע כמעט לידי סגירה. עוד טרם הרכישה הזכיינית גילתה עניין רב בשליטה עליו כחלק מאסטרטגיית כניסתה לטלוויזיה הרב ערוצית. בעבר היא אף ביקשה להתמודד במכרז להפעלתו, אך אז דחה הממונה על ההגבלים העסקיים את בקשתה. ביתר 60 האחוזים מחזיקה אולפני מימד, מקימת הערוץ. בזכיינית הצהירו זמן רב כי במידה ועיסקת הרכישה תצא לפועל בכוונתם לשפר את מעמדו של הערוץ בין היתר באמצעות שילובו במיזמים אחרים שבבעלותו כאתר האינטרנט "מומה" העוסק במוסיקה. כרגע הערוץ עדיין מפסיד והרייטינג שלו, נכון לימים אלו, נמוך ולעיתים אפסי.

מקשת מסרו בתגובה כי "אנחנו בשלבים מוקדמים מדי לשיבוצים".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by