בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
אבו דיבה 

אבו דיבה

 
תעשייה |
 
דוד ורטהיים

יהודה ברינקר, הבעלים של חומוסיית אבו אדהם מתחקיר החומוס המפורסם, תובע את עורכי כלבוטק ומגישה, רפי גינת: "נאלצנו לפטר בדמעות עובדים מוגבלים שהעסקנו בגלל תחקיר לא הוגן"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"תחקיר לא הוגן שיצר נזק בלתי הפיך לעסק שלו". רפי גינת
 "תחקיר לא הוגן שיצר נזק בלתי הפיך לעסק שלו". רפי גינת 
 צילום: שרון בק 
 
יהודה ברינקר, הבעלים של חומוסיית אבו אדהם בקרליבך ת"א, שהופיעה בתחקיר כלבוטק לפני מספר שבועות הגיש השבוע תביעה בסך 2.5 מיליון ₪ לביהמ"ש בעקבות מה שהוא מכנה "תחקיר לא הוגן שיצר נזק בלתי הפיך לעסק שלו". מכתב התביעה עולה כי ברינקר "נאלץ לפטר בדמעות עובדים מוגבלים שהעסיק, בגלל תחקיר כלבוטק שגרם לדבריו לנזק משום שהוא סימן את חומוסיית אבו אדהם בקרליבך ת"א כמסוכנת למאכל אדם". על פי ברינקר, כלבוטק ערכו את הבדיקה בניגוד לכללי משרד הבריאות ובדרך רמסו עסקים שונים וכי בחומוסייה שלו חלה ירידה של יותר מ50% במכירות בחודש נובמבר, מאז שודר התחקיר.

עוד טוען ברינקר כי "הממצאים של כלבוטק אינם אמיתיים בגלל הדרך שבה בוצעה הבדיקה. אנו מקפידים לשלוח את החומוס שלנו לבדיקות מעבדה מוסמכות שנעשות כדין והתוצאות שלנו שונות לחלוטין. מה גם שהנזק שנגרם לנו הכריח אותנו לפטר אנשים מאוכלוסיות חלשות: אסירים משוחררים, חירשים, אילמים ומוגבלים. כאב לילדה אוטיסטית, נקרע לי הלב שהאנשים האלה נפלו קורבן לכתבה בלתי אחראית בטלוויזיה. אלה אנשים שיתקשו מאוד למצוא עבודה במקום אחר. אני ושותפי, אנשים קשי יום, שמכינים את החומוס בעצמנו מדי בוקר מתוך הקפדה על כלל היגיינה קפדניים. הפכו אותנו לפושעים מסוכנים לציבור, בעוד אנחנו אנשי עבודה קשה שבחריצות ושתי ידיים הפכנו את אבו אדהם למותג בת"א."

זו אינה הפעם הראשונה בה נתבעת כלבוטק על תחקירים שביצעה או מתבקשת למנוע את שידורם. רק לפני מספר שבועות דחה בית המשפט את תביעתה של מיסטיקנית שבקשה צו מניעה כנגד שידור התחקיר אודותיה.

ברשת סרבו להגיב לידיעה.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by