בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תקשורת 
אריה ודקל הזהב 

אריה ודקל הזהב

 
תקשורת |
 
דוד ורטהיים

פרס סוקולוב לעיתונות יוענק השנה לאנשי 'קול ישראל' אריה גולן וירון דקל. גולן ל-nana10: "הפרס מדגיש את נחיצות השידור הציבורי כדי שלא נשאר פה רק עם האח הגדול"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
"עבודה עיתונאית אמינה, מקצועית ובלתי מתפשרת". דקל
 "עבודה עיתונאית אמינה, מקצועית ובלתי מתפשרת". דקל 
 צילום: יח"צ ערוץ 1 
 
פרס סוקולוב לתקשורת האלקטרונית מטעם עיריית תלֿֿאביב-יפו יוענק השנה לעיתונאים: ירון דקל ואריה גולן. ההחלטה התקבלה על ידי חבר השופטים של ועדת הפרס בראשותה של פרופ' זהר שביט, ועליה נמנו בן דרור ימיני, גיא לשם, פרופ' פייסל עזאיזה וסבר פלוצקר.

על פי הועדה, אריה גולן יקבל פרס מפעל חיים על משדר "הבוקר הזה" ברשת ב' של 'קול ישראל', "משום שכבש לעצמו מקום מוביל בתוכניות הבוקר והוא קובע במידה רבה את השיח הציבורי לאותו יום ומאופיין בהגשה עניינית, בפרישה רחבה ומעמיקה של נושאים ובהגינות עיתונאית". ירון דקל יקבל את הפרס "על הצטיינותו כשליח רשות השידור בארצות הברית - בעיקר בכתבות העומק שהכין על יהודי אמריקה מזוויות שונות, על נבכי הפוליטיקה בארצות הברית והשפעתה על יחסי ארצות הברית וישראל, ועל מערכת הבחירות בארצות הברית, כמו גם על כתבותיו בתחום הפוליטי-מדיני, המתאפיינות בעומק ובעבודה עיתונאית אמינה, מקצועית ובלתי מתפשרת". גובה הפרס אגב, עומד על 18,000 ש"ח.

ירון דקל, מגיש התכנית "הכל דיבורים" ברשת ב' והפרשן הפוליטי של הערוץ הראשון, החל את דרכו העיתונאית בגלי צה"ל. הוא סיקר את הפוליטיקה הישראלית ככתב משך 17 שנה בכלי תקשורת שונים.
 

"לא רק האח הגדול"

 
בראיון לתכנית "סדר יום" ברשת ב' אמרה היום יושבת ראש ועדת הפרס פרופ' זוהר שביט כי הפרס הוא תעודת כבוד לשידור הציבורי. "זו הכרה בחשיבותם של עיתונאים המונעים על ידי מניעים עיתונאים טהורים. דקל וגולן הם עיתונאים שעבודתם מתאפיינת באמינות ובעבודת עומק וביכולת להשפיע על סדר היום הציבורי ובכל מה שאנחנו מצפים מעיתונות טובה, כל זאת ללא שיקולי רייטינג, למרות ששניהם זוכים לרייטינג מאד גבוה, ומה שמניע אותם היא החתירה לאמת והדיווח המדויק , האמיץ ונטול פניות ושיקולים זרים".

אריה גולן אמר היום ל-nana10 בתגובה על הודעת זכייתו בפרס כי "אני מאושר לקבל את הפרס המאד חשוב אולי החשוב ביותר בתחום העיתונות. הענקת הפרס אומרת משהו על הנחיצות של השידור הציבורי במדינת ישראל דווקא בימים קשים מאד עבורה, וכדי שהיא תשרוד ולא נאלץ לראות רק תוכניות מסוג האח הגדול, חשוב לתת בה אמון ולהשקיע בה תקציבים". גולן הוסיף עוד כי "אני בפרונט אך מאחורי ומגיש את היומן הזוכה להאזנה אדירה, אך אני חייב להזכיר שמאחורי ניצב צוות שלם של עורכים, מפיקים ועובדים מסורים, שעושים את העבודה הקשה ביותר".
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by