בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תעשייה 
לא עוד מעודה 

לא עוד מעודה

 
תעשייה |
 
רותי זוארץ

הערוץ הראשון רצה לשחזר את שיתוף הפעולה עם קשת סביב קדם האירוויזיון הבא. בקשת החליטו לדחות את הבקשה ויחד איתה גם את השירותרום וספיישלים נוספים. ברוממה מבטיחים: נמצא חלופה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
זו לא תקופה להפקות חד פעמיות. בועז מעודה
 זו לא תקופה להפקות חד פעמיות. בועז מעודה 
 צילום: אתר קשת 
 
הזכיינית קשת סרבה לפנייתה של רשות השידור להפיק ביחד קדם ארוויזיון כמו בשנה שעברה, כך נודע ל-nana10. על פי גורם בערוץ הראשון, הפניה נעשה לפני מספר ימים באופן לא רשמי ובקשת "לא התלהבו מהעניין", זאת למרות שלפני שנה הביעו שביעות רצון בזכיינית מנתוני הצפייה שהיו בשתי התוכניות שהופקו במשותף טרם התחרות, ובתחרות עצמה ששודרה במקביל. התשובה הרשמית שנתנה קשת לערוץ הראשון היתה כי הקדם הוא לא במסגרת ימי השידור שלה, אולם על פי אותו גורם, מדובר בלא יותר מתירוץ משום שבערוץ הראשון הביעו נכונות להגמיש את יום השידור למועד שיתאים יותר לזכיינית.

המעבר של שידור קדם האירוויזיון של בועז מעודה לפני כשנה נגד עצמו מערוץ 1 לקשת וערוץ 2 הוכיח עצמו מבחינת הרייטינג, כאשר הניב 26.6% ומקום ראשון בנתוני הצפייה היומיים. המשדר המקדים, "קדם אירוויזיון - הספירה לאחור" קיבל אף הוא נתון נאה והגיע למקום החמישי בטבלה היומית.

בקשת תולים את סירובם לשתף פעולה עם הערוץ הראשון במשבר הכלכלי. גורם בזכיינית אמר היום ל-nana10 כי "בקשת הבינו שהכסף הגדול לא נמצא בהפקות חד פעמיות והן בטח לא מתאימות לתקופה הזו, מה עוד שבשבועות האחרונים בוטלו כל הפקות הספיישלים ושל הפרויקטים החד פעמיים האחרים. מאותה סיבה, היא הערוץ הראשון יקבל חזרה ככל הנראה גם את הפקת השירותרום, את טקס פרסי התאטרון, וכרגע מדברים אפילו על האוסקר". יצוין כי לאחרונה הודיעה הזכיינית על קיצוץ של 25% מההפקות שתוכננו לשנה הקרובה.

בערוץ הראשון אישרו שאכן היתה פניה כזו לזכיינית ומסרו בתגובה כי "אכן נבדקו כמה חלופות, בניהן זו עם קשת, אך עדיין לא נמצאה חלופה מתאימה". בקשת סרבו להגיב לידיעה.
 
 
 
 
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by